TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 gundur TurkNet'ten oldugunu soyleyen biri tarafindan gunde 7-8 kere araniyorum. Mevzu su: Yilbasindan sonra 135 TL olacak ucretimiz, 50 TL internet + 12 ay taahhutlu 50 TL'ye Digitürk uyeligi verelim size boylelikle 99TL'den devam edin.

Boyle bir uygulamaniz mi var, dolandirici mi bunlar?
Merhabalar, bizim böyle bir kampanyamız bulunmuyor. Sizi arayan numarayı ve müşteri numaranızı mesaj yoluyla iletir misiniz?

Selamlar. 2 Ocak 2022'den sonra başka bir firmayla yaptığımız taahhüt bitiyor, TurkNet ile anlaşmayı düşünüyorum. Internet adresinizden yaptığım sorgulamada 45 Mbit alabileceğim yazıyor, ancak müşteri hizmetlerini aradığımda '' boş port yok, 16 Mbit verebiliriz'' diyorsunuz.
Screenshot_20211230_164348.png

TurkNet'e başvurduktan sonra sizin adınıza tüm geçiş işlemlerinizi üstleniyor, santraldeki portu kaybetme riski olmadan sizi birkaç gün içinde TurkNet'li yapıyoruz.
Port kaybetme riski olmadan operatör değişimi yapabiliyoruz diyorsunuz, ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda ''boş port yok'' diyorsunuz.

Selamlar. 2 Ocak 2022'den sonra başka bir firmayla yaptığımız taahüt bitiyor, TurkNet ile anlaşmayı düşünüyorum. Internet adresinizden yaptığım sorgulamada 45 Mbit alabileceğim yazıyor, ancak müşteri hizmetlerini aradığımda '' boş port yok, 16 Mbit verebiliriz'' diyorsunuz.
Eki Görüntüle 1255922

Port kaybetme riski olmadan operatör değişimi yapabiliyoruz diyorsunuz, ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda ''boş port yok'' diyorsunuz.
Merhabalar, hangi numara üzerinden görüşme sağladınız acaba? Mesaj yoluyla iletişime geçtim.

Son düzenleme:
KVKK’yi önemsemeniz güzel. Ancak keşke “Türknet’ten arıyoruz, TV+internet aynı fiyata olucak” diyen dolandırıcılara numaralarımızı kaptırmasaydınız.

KVKK’yi önemsemeniz güzel. Ancak keşke “Türknet’ten arıyoruz, TV+internet aynı fiyata olucak” diyen dolandırıcılara numaralarımızı kaptırmasaydınız.
Merhabalar, sizi arayan numarayı ve detayları mesaj yoluyla iletirseniz konu hakkında gereken adımları atabilirim.

Merhabalar, sizi arayan numarayı ve detayları mesaj yoluyla iletirseniz konu hakkında gereken adımları atabilirim.
Merhaba benim hali hazırda internetim var nakil yapmak istiyorum lakin
gideceğim yerde altyapı yok deniliyor.
ancak türk telekoma sorduğumda halledelir çekeriz ama taahhütlü olacak diyor beni bundan kurtarın alt komşumuz bağlı ama bende yok diyor ve türk telekom tekelde şart sunuyor
Siz neden böyle durumlarda çaresiz kalıyorsunuzki

Adresi özelden attım teşekkürler

Kiz arkadasim 2 gundur internet erisimi alamiyor. Konuyla alakali iletisime gecmisti ve hem telefonla aranmis hem de e-mail olarak soyle bir sey gelmis:
IMG_20220101_114626.jpg
Bu 108 liralik hizmet bedelinin nedenini ogrenmek istiyorum, sonucta internet baglantisi yok, ucretsiz destek saglanmasi gerekmiyor mu?

Kiz arkadasim 2 gundur internet erisimi alamiyor. Konuyla alakali iletisime gecmisti ve hem telefonla aranmis hem de e-mail olarak soyle bir şey gelmis:
Eki Görüntüle 1257569
Bu 108 liralik hizmet bedelinin nedenini ogrenmek istiyorum, sonucta internet baglantisi yok, ücretsiz destek saglanmasi gerekmiyor mu?

İç tesisattan kaynaklanan soruna firma sebep olmadığına göre neden firma zararı karşılasın ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı