TurkNet fiber indirme yaparken internet kopuyor

Nitroadee

Decapat
Daha fazla  
Dün evime TurkNet GigaFiber bağlandı. Normal şekilde kullanırken herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat herhangi bir yerden herhangi bir indirme yapmaya başladığımda internetim kesiliyor/ kopuyor. En fazla 20 saniye indirme yaptıktan sonra yine 20sn gibi bir süre kopuk kalıyor, geri geldiğinde ise yine 20sn sonra kopuyor. Ne yapmam gerek?

TurkNet'ten memnun musunuz?

Gigabit altyapıya sahip TurkNet kullanıcısıyım. Dediğin duruma benzer bir olayı ben de yaşıyorum. Saniyede 80mb indirdikten sonra durup SSD ye yazma işlemi yapıyor. Sendeki durum da böyle bir şey olabilir indirme durduğu esnada disk kullanımını kontrol et.

Dün evime TurkNet GigaFiber bağlandı. Normal şekilde kullanırken herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat herhangi bir yerden herhangi bir indirme yapmaya başladığımda internetim kesiliyor/ kopuyor. En fazla 20 saniye indirme yaptıktan sonra yine 20sn gibi bir süre kopuk kalıyor, geri geldiğinde ise yine 20sn sonra kopuyor. Ne yapmam gerek?
Merhaba, online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı