TurkNet geçmeyi düşünüyorum, VDSL altyapı 70Mbps görünüyor tavsiye eder misiniz?

ROST

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, Türk Telekom kullanıyorum taahhüt süresi yakında dolacak pek memnun değilim TurkNet geçmeyi düşünüyordum fakat son zamanlarda gördüğüm yorumlar pek iç açıcı değil, VDSL 70 Mbps kullananlar varsa tavsiye ediyor musunuz?

Selam, Türk Telekom kullanıyorum taahhüt süresi yakında dolacak pek memnun değilim TurkNet geçmeyi düşünüyordum fakat son zamanlarda gördüğüm yorumlar pek iç açıcı değil, VDSL 70 Mbps kullananlar varsa tavsiye ediyor musunuz?

Performans olarak soru yaşamazsınız. 3-4 yıl civar kullandım VDSL olarak ardından Superonline fiber geldiği için ona geçtim. Şu sıralar fiyatları epey artmış durumda. 200Mbps fiber paketimle Türk Net VDSL paketi aynı fiyat neredeyse. F/P açısından pek önermem başka firmalara yönelin derim.

Selamlar, Türk Telekom kullanıyorum taahhüt süresi yakında dolacak pek memnun değilim TurkNet geçmeyi düşünüyordum fakat son zamanlarda gördüğüm yorumlar pek iç açıcı değil, VDSL 70 Mbps kullananlar varsa tavsiye ediyor musunuz?
Merhabalar, taahhütsüz olarak hizmet veriyoruz. İstediğiniz zaman hizmetimizi deneyimleyebilir ve memnun kalmazsanız dilediğinizde iptal ettirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı