TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güncel olarak çalışma yapılan ve yapılacak bölgeleri paylaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla.

@doruk19821 Hocam merhaba,

Zümrüt mahallesinde GigaFiber olduğunu sanmıyorum, çalışma varsa da hiç denk gelmedim. Bilgiyi nereden aldınız rica etsem paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
@doruk19821 Hocam merhaba,

Zümrüt mahallesinde GigaFiber olduğunu sanmıyorum, çalışma varsa da hiç denk gelmedim. Bilgiyi nereden aldınız? Rica etsem paylaşır mısınız?

Bende zümrüt mahallesindeyim. Yaklaşık 12 yıldır ikamet ediyorum. Burada TurkNet altyapısı bulunmuyor. Kaldı ki Kablonet veya Superonline altyapısıda yok. Sadece Türk Telekom altyapısı bulunmakta.

Bende zümrüt mahallesindeyim. Yaklaşık 12 yıldır ikamet ediyorum. Burada TurkNet altyapısı bulunmuyor. Kaldı ki Kablonet veya Superonline altyapısıda yok. Sadece Türk Telekom altyapısı bulunmakta.
Aynen, Kablonet'i aradım altyapı için santralleri uzak diye olumsuz dönüş yaptılar. Mahallenin altyapısına ve olanaklarına bakılınca merkezden 50 km uzakta sanırsınız ancak merkeze sadece 5 km uzaklıkta 🤦‍♂️

Turkcell ve Türknet tarafından da bir çalışma yok. Şu an oturduğum sitede de VDSL var, binanın altına fiber kabloyu getirmişler geçmiş dönemde ancak avuç içi kadar kutu koyup sonlandırmaya tenezzül etmemişler. Altyapı için dilekçe verdim gidip ama ne mesaj geldi iletildiğine dair ne de takip no 😅 Büyük ihtimalle imzaladığım kağıdı müsveddeye kullandılar.

Yav hemşehrim ist bağcılar Çınar mh 781 sok çok işlek olmasına rağmen fiber olmaması anormal bagcilar devlet hastanesini tabya caddesine bağlayan sokak bitane yetkilide getirmeye niyeti yok saha dolabı 20 metre ileride ama yok ilgilenmiyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı