TurkNet güvenilir midir?

Hocam adamlar BTK kayıtlı şu ana kadar 5 kişiden fazla TurkNet'li yaptım kimse sorun yaşamadı. Taşımada gideceğin yerde port varsa neden sorun olsun. Türkiye'nin en sevilen internet sağlayıcısı.
Bir kişiye önce 85tl hizmet veriyorlar ve sonraki ay sms olarak hizmetinizin ücreti artmıştır diye bilgi verilip fiyatını arttırıyorlar. Böyle bir şey neden olmuş olabilir?

Bir kişiye önce 85TL hizmet veriyorlar ve sonraki ay SMS olarak hizmetinizin ücreti artmıştır diye bilgi verilip fiyatını arttırıyorlar. Böyle bir şey neden olmuş olabilir?

Vergi? Şu an 100 TL maalesef bazen zorunlu arttırım oluyor ama istediğin zaman çıkma olduğu için en iyisi TurkNet.

Yıllardır hizmet veren bir ISP. Kullanacaksan kullan. Senin imzanla ne yapacaklarını biz ne bilelim? Nasıl kanıt istiyorsun anlamadım, şirket sahibi miyiz? Belki paravan şirkettir arka planda meth laboratuvarı işletiyordur ne dersin? :D

Bu herkes için oldu, fiyat sabitlendi ve artık 16Mbps de alsan 100Mbps de alsan 1gbit de alsan 99TL ödenecek.

Vergi? Şu an 100 TL maalesef bazen zorunlu arttırım oluyor ama istediğin zaman çıkma olduğu için en iyisi TurkNet.

Nasıl? Ben şimdi ADSL 35 Mbps alsam da 100TL mi ödeyeceğim?
Bir de internette TurkNet'ten iptal edilemiyor diye şikayetler var. Mesela bazıları "TurkNet aldık çıkamıyoruz bu bataklıktan" falan diye şeyler yazmışlar. Bazıları da 45gün inernet hizmeti alamadığı halde fatura almış. Bazıları destek taleplerine cevap vermediklerini yazmış.
Yıllardır hizmet veren bir ISP. Kullanacaksan kullan. Senin imzanla ne yapacaklarını biz ne bilelim? Nasıl kanıt istiyorsun anlamadım, şirket sahibi miyiz? Belki paravan şirkettir arka planda meth laboratuvarı işletiyordur ne dersin? :D
Senin dolandırıcılık olaylarından haberin var mı? İnsan emin olmak istiyor. Paronayak olduk iyice.

Ah ah! 35'e kadar 95, sonrası için 100 TL olacak, taahhüt yok, nasıl çıkamıyorlar anlamıyorum ya. BTK kayıtlı bir servis sağlayıcı, yanlış bilmiyorsam 500.000'den fazla abonesi var.

Nasıl? Ben şimdi ADSL 35 Mbps alsam da 100TL mi ödeyeceğim?
Bir de internette TurkNet'ten iptal edilemiyor diye şikayetler var. Mesela bazıları "TurkNet aldık çıkamıyoruz bu bataklıktan" falan diye şeyler yazmışlar. Bazıları da 45gün inernet hizmeti alamadığı halde fatura almış. Bazıları destek taleplerine cevap vermediklerini yazmış.

Senin dolandırıcılık olaylarından haberin var mı? İnsan emin olmak istiyor. Paronayak olduk iyice.
İyi de buradaki insanlar sana nasıl bir kanıt sunabilir? Ne bekliyorsun?

120 TL TürkNet karşılıyor, ayrıca kurulum ücreti alınmıyor sanırım sağlayıcı değiştirenlerden.
Evet ama cayma bedeli 500tl çıkarsa geri kalanı ben ödemem gerekir. 8 temmuz da bitiyor. Şimdi aradım ama bir problem varmış, biraz sonra arayın dedi.
Cayma bedelini öğrendim 106 TL dedi ama şimdi TurkNet aktivasyon sürecinde 2gün kadar internet kesintisi olması biraz sıkıntı çünkü bu hafta içi finallerim var. Keşke hafta sonu da işin içine girseydi de hemen kayıt olurdum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı