TurkNet hız düşüklüğü

Eğer çok düşükse hızlarınız rahatsız edici derecede. Yerinde ekip adında bi ekip gönderiyorlar. Faturaya ek 108TL tabi sorun bulunursa sorun bulunmaz ise ücretsiz. Kablo onarımı yaparlar ise de metre başına 4.5TL haberiniz olsun.
Evet bilgilendirdiler. Teşekkür ederim. Ama 108 TL sadece modem değişiminde olmuyor mu?

Yok hayır ben size direk bana attıkları mesajı atayım.

Edit:

Arıza kaydınız iç tesisatınızı kontrol ettirmeniz gerektiğiyle sonuçlanmıştır.
Buna istinaden Size yerinde destek ekibimizi önermek istiyorum.
Yerinde Destek Ekibimiz
- Ankastre kutusu ve bağlantı kabloları
- Bina içinden geçen telefon kablosu
- Duvarda bulunan prizler
- Daire içi bağlantı kabloları
- Splitter cihazı,
- Bilgisayar ve Modem bağlantılarını
Kontrol ediyor iç tesisatınızda herhangi bir sorun tespit edilmezse herhangi bir ücret yansıtmıyoruz.
Eğer iç tesisatınızda sorun bulunursa 108 TL ek olarak faturanıza yansıyor.
Yerinde Destek hizmetimizden yararlanmak istemezseniz bir elektrikçi ile iç tesisatınızı kontrol ettirebilirsiniz.
Ayrıca kablo ihtiyacı olduğu durumlarda metresi 4,5 TL'ye kablolama yaptırabilirsiniz ve kablo ücretini gelen ekibe veriyorsunuz.
Yerinde Destek hizmetimizden yararlanmak isterseniz bu destek kaydı üzerinden bildirmeniz halinde saha ekiplerini adresinize yönlendirebilirim.
Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Yok hayır ben size direk bana attıkları mesajı atayım.

Edit:

Arıza kaydınız iç tesisatınızı kontrol ettirmeniz gerektiğiyle sonuçlanmıştır.
Buna istinaden Size yerinde destek ekibimizi önermek istiyorum.
Yerinde Destek Ekibimiz
- Ankastre kutusu ve bağlantı kabloları
- Bina içinden geçen telefon kablosu
- Duvarda bulunan prizler
- Daire içi bağlantı kabloları
- Splitter cihazı,
- Bilgisayar ve Modem bağlantılarını
Kontrol ediyor iç tesisatınızda herhangi bir sorun tespit edilmezse herhangi bir ücret yansıtmıyoruz.
Eğer iç tesisatınızda sorun bulunursa 108 TL ek olarak faturanıza yansıyor.
Yerinde Destek hizmetimizden yararlanmak istemezseniz bir elektrikçi ile iç tesisatınızı kontrol ettirebilirsiniz.
Ayrıca kablo ihtiyacı olduğu durumlarda metresi 4,5 TL'ye kablolama yaptırabilirsiniz ve kablo ücretini gelen ekibe veriyorsunuz.
Yerinde Destek hizmetimizden yararlanmak isterseniz bu destek kaydı üzerinden bildirmeniz halinde saha ekiplerini adresinize yönlendirebilirim.
Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.
Anladım, çok teşekkürler :).

Geri
Yukarı