TurkNet mi, Millenicom mu, NetSpeed mi?

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Arkadaşlar; TurkNet 35/6, NetSpeed 38/?. Nedense upload yazmıyor. Milleni.com ise 35/6. Hepsinde maksimum hız 38 alırım yazıyor. Şu an 10/0.7 kullanıyorum. Hangisine geçmeliyim? Hangisi en stabili? Peder sadece Turk Telekom'a güveniyor. O yüzden sıkıntı çıkmaması lazım. Sıkıntı çıkarsa anında geri döner Turk Telekom'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben TurkNet kullanıyorum. 60/8 hız alıyorum CS:GO oynarken pingim genelde 45-50 oluyor bazen 40'ın altına bile düşüyor. Minelli.com ya da TurkNet öneririm NetSpeed kullanırsan ping problemleri çekebilirsin.

Bakın bu firmalardan hangisini kullanırsanız kullanın sadece müşteri hizmetleri değişir. Hepsi sonuçta TırtTelekom'un altyapısı bunlar. Altyapın kötüyse kaderine küs.

Herkes gece saatlerinde yaşanan kesintilerden şikayetçi, biraz deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ben sırf bu kesinti şikayetlerinden ötürü TurkNet almadım.

Ankara da oturuyorum herhangi bir kesinti olmadı sadece 1 hafta önce 2 gün üst üste saat 5'den 8'e kadar internetim yavaşladı. Onun haricinde hızlı.

Ben TurkNet kullanıyorum. 60/8 hız alıyorum CS:GO oynarken pingim genelde 45-50 oluyor bazen 40'ın altına bile düşüyor. Minelli.com ya da TurkNet öneririm NetSpeed kullanırsan ping problemleri çekebilirsin.
45 ms mi? Görmek bana nasip olursa. Ben 150 ms alıyorum. TT'a diyecek söz yok her zamanki gibi. Valorant gibi oyunlarda test ettiniz mi? TR sunucusu bulunan oyunlarda yani.

Geri
Yukarı