TurkNet mi Millenicom mu yoksa Netspeed mi?

A22 2021

Femtopat
Daha fazla  
Bu 3'ünden birini düşünüyorum bu 3 firmadan herhangi birini kullananlar memnunmu bulunduğumuz altyapı Max 52 Mbps destekliyor sizce hangisi daha az sorun yaşatır ve sorun anında daha kısa çözüm sunar?

Üçünü de kullanmış biri olarak diyorum ki millenicom>netspeed>turknet. Hem ping hem müşteri hizmetleri konusunda Millenicom'dan daha memnunum.
Peki kopmalar falan oluyormu çekme problemi falan bulunduğum yerde bimcell kullanıyorum 4.5g de genelde 2-3 diş arası

Türknet bence mantıksız çünkü diğerlerine göre daha pahalı. Ek olarak müşteri hizmetleri acayip kötü.
Millenicom hakkında pek bilgim yok fakat yaklaşık bir buçuk yıldır Netspeed kullanıyorum gayet memnunum.
Kopmalar falan oluyor mu peki? Ek olarak sorun olduğunda çözüm süresi kısa mı?

Kopmalar falan oluyor mu peki? Ek olarak sorun olduğunda çözüm süresi kısa mı?
Kopma oluyor fakat çok nadir 3 ayda bir iki kez falan diyebilirim. O da muhtemelen altyapı kaynaklı çünkü aynı mahallede oturduğum farklı ISS kullanan arkadaşlarla aynı anda oluyor. Şimdiye kadar bir kere sorun yaşadım onda da benden kaynaklıydı.
İnternet yoktu, akşam 8 gibi mesaj attım ertesi sabah 9'da geri dönüş yaptılar. Sizle alakalı eve gelen kabloyu değiştirin dediler, değiştirdik düzeldi. Bir daha da sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı