TurkNet mi Superonline mı?

deprisee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar eve yeni bir internet bağlatacağım. TurkNet bağlatmayı düşünüyordum ama sitesinden altyapı sorgulaması yaptığımda 75 Mbps verebilen bir altyapım olduğunu gördüm. 1000 Mbps verebilen bir sağlayıcıdan 75 Mbps hız alıp 250 TL ödemek bana biraz fazla geldi gibi. Diğer internet sağlayıcılarına baktığımda Superonline dikkatimi çekti. 100 Mbps internet 179 TL olarak gözüküyor, sizce ne yapmalıyım? Hangisi daha mantıklı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 82
Turknet 100 Mbps ve altı hız veriyorsa alınmaz, superonline hızına göre uygun duruyor. Yerinizde olsam Superonlineyi alırdım.

Ben ikisinide deneyimlemiş birisi olarak Turknet diyorum. Superonline da kullandım. Sürekli internet kopmasından illallah etmiştim. Belkide benim altyapıdan kaynaklanıyordu bilemedim. Ama şimdi 8 aydır Turknet kullanıyorum. Sadece 1 defa internetimde kopma oldu. Hızım 100 mbit olmasına rağmen ben 110 Mbit hız alıyorum.. Faturamda 8 aydır 139,90 geliyor. 1 kuruş fazla geldiği olmadı..

• Tıklanet
  • Tbtnet
  • Netspeed
  • Poyraznet
  • İnternet kutusu
  • Şoknet
  • Pelicell
  • Netgalaksi
  • Comnet
Değerlendirebilirsiniz.

Ben ikisini de deneyimlemiş birisi olarak TurkNet diyorum. Superonline da kullandım. Sürekli internet kopmasından illallah etmiştim. Belkide benim altyapıdan kaynaklanıyordu bilemedim. Ama şimdi 8 aydır TurkNet kullanıyorum. Sadece 1 defa internetimde kopma oldu. Hızım 100 Mbit olmasına rağmen ben 110 Mbit hız alıyorum. Faturamda 8 aydır 139,90 geliyor. 1 kuruş fazla geldiği olmadı.

Bende tam tersi TurkNet'te her gun internet kopmasi yasiyordum Türk Telekom'a gectim. Superonlineida oneriririm yakinlarim kullaniyorlar ve gayet memnunlarmis.

• Tıklanet
  • Tbtnet
  • Netspeed
  • PoyrazNet
  • İnternet kutusu.
  • Şok Net.
  • Pelicell
  • Netgalaksi
  • Comnet
Değerlendirebilirsiniz.

Bence soksok internettede bakilabilir(!)

Arada 70TL gibi büyük bir fark var. TurkNet alırsanız almayacağınız internetin parasını ödemiş olursunuz. Bence saçma, bir de TurkNet de taahhüt olmadığı için zam olursa direk etkilenirsiniz. Turkcell taahhütlü internet sattığı için 1 veya 2 sene taahhüdünüze göre değişir aynı fiyatı ödersiniz hiç zam olmaz. Bence Superonline mantıklı. Bir de bildiğim kadarıyla TurkNet modem parası alıyor. Ama Superonline modemi size kendileri veriyor eğer çıkarsanız modemide alıyorlar. Yani eğer TurkNet'den memnun kalmayıp çıkmak isterseniz modem sizde kalıyor.

Arkadaşlar eve yeni bir internet bağlatacağım. TurkNet bağlatmayı düşünüyordum ama sitesinden altyapı sorgulaması yaptığımda 75 Mbps verebilen bir altyapım olduğunu gördüm. 1000 Mbps verebilen bir sağlayıcıdan 75 Mbps hız alıp 250 TL ödemek bana biraz fazla geldi gibi. Diğer internet sağlayıcılarına baktığımda Superonline dikkatimi çekti. 100 Mbps internet 179 TL olarak gözüküyor, sizce ne yapmalıyım? Hangisi daha mantıklı?

TurkNet kesinlikle.

Beğenmezseniz beğenmeyin hocam 70 TL için vasat kaliteli internet alınmaz.

Geri
Yukarı