TurkNet mi Superonline mı?

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam iyi geceler, yanlış hatırlamıyorsam adresim VDSL destekliyordu. Superonline'ı otelde test etmiştim, çekmiyordu fakat uygulamadan test etmiştim 300 Mbps veriyordu. Çok kararsız kaldım. Kullanan arkadaşların falan varsa yardımcı olabilir mi? Genelde TurkNet'in daha güzel olduğunu söylentisini görüyorum.

Şöyle şunu da bırakayım arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-21-23-31-40-296_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-21-23-31-40-296_com.android.chrome.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 39
Bence düşünmeden Superonline kullan. Turknet bana hayatı zindan etti çekmediğim çile kalmadı onlar yüzünden. Arada çok devasa hız farkı olmayacaksa Superonline al düşünme bile. Belki biraz daha az hız alırsın ama uğraşmazsın. (Belki bulunduğun bölgede Superonline daha iyi çalışır bilemem)

Bence düşünmeden Superonline kullan. Turknet bana hayatı zindan etti çekmediğim çile kalmadı onlar yüzünden. Arada çok devasa hız farkı olmayacaksa Superonline al düşünme bile. Belki biraz daha az hız alırsın ama uğraşmazsın. (Belki bulunduğun bölgede Superonline daha iyi çalışır bilemem)
Superonline da bana az çektirmedi :) İndirme sorunu, Ping sorunu başta gelen sorunlarımdı. Şu an türk telekomdayım ne Ping sorunu ne indirme sorunu yaşıyorum. Ha eğer Superonline fiberse kesinlikle ona geç değilse taahhütlü kampanyalara bakabilirsin şu devirde taahhütsüz çok şans işi ne de olsa fiyat artmaz diyip arttıran firmalar var piyasda :p

Superonline da bana az çektirmedi :) İndirme sorunu, Ping sorunu başta gelen sorunlarımdı. Şu an türk telekomdayım ne Ping sorunu ne indirme sorunu yaşıyorum. Ha eğer Superonline fiberse kesinlikle ona geç değilse taahhütlü kampanyalara bakabilirsin şu devirde taahhütsüz çok şans işi ne de olsa fiyat artmaz diyip arttıran firmalar var piyasda :p
Aslında tam olarak kusursuz bir internet firması yok diyebiliriz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı