TurkNet nasıldır?

• Konuyu başlatan vein
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 892
Hocam kimisi der iyi kimisi der kötü alt yapın iyiyse ve şehir merkezinde oturuyorsan iyi olmayan internet yoktur bence şehir kısımlarında istanbul kadıköy gibi yerlerde otururusanız daha çok ilgi gösteriyor müşteri hizmetleri onun dışında internet hızı sizin internet alt yapısına bağlı iyi günler dilerim :D

Ne de olsa taahhüt yok diye girilir ama ilk ay 2 fatura birden öderseniz. İnce bir detay ama sitesinde açıklama var bakmanızı öneririm.

Birkaç gün sonra TurkNet'de 1. yılımı dolduracağım. Çok memnunum. Sadece birkaç kez internetim gitti onda da desteğe yazdım yarım saat geçmedi halloldu. Siz en iyisi oturduğunuz çevredeki kullanıcıların tecrübelerini araştırın. Neticede dünyanın en iyi sağlayıcısı da olsa iş sizin altyapınızda bitiyor. Bir yerde iyi olan başka yerde hayattan soğutabiliyor.

Mükemmel, iyi bir modemle mükemmel oluyor. Aylık 85 tl ödüyorsun + ( ne kadar kullanmasam'da) 1000 dk telefon.

Ben memnunum fakat şöyle bir şey var; Taahhüt adı altında ayak üstünde geçiriyorlar. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Her şeyden işlem ücreti alıyorlar. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı