TurkNet sözünde durmuyor, zam üstüne zam geliyor

Valla evrakları gönderdim geçiş için, sadece kullanıcı adı şifre gönderecekler bana. Beğenmezsem dediğim gibi ordan da millenicom'a geçerim. En son o da olmazsa Superonline net çözüm gibi duruyor. Kaç para fazla olursa olsun amacım TurkNet'e dönmek değil kesinlikle.
Bende en ucuzlardan deneyeceğim. Sonuçta dedikleri gibi taahhüt ve aktivasyon ücreti yok. Denemek bedava. Sorun mu oldu geç başka birine.

Turktelekom biten taahhüt için192 tl önermişti.Şimdi 130 yap mış...Mecbur yine Turknet e geçeceğim. Daha uygun alternatif var mı?
Başka ülkelerde bedava internet...Müslüman kapitalizmi fırsatçı...Gücü yetene...

TurkNet internet fiyatına gereksiz zam! 2022 Nisanda mail ve mesaj yoluyla internet fiyatına haziran ayında zam geleceğini 140 TL olacağını ve fiyatın 2023 Hazirana kadar sabit kalacağını yazmıştı. Şimdi ise haziran ayında uygulanmaya başlayan mart ayındaki duyurulan %67'lik port zammını bahane ediyorlar. Yahu zaten kendiniz söylüyorsunuz, Mart ayında duyurulmuş Haziran'da başlayacak diye! Siz de aynı tarihlerde %40 zam yaptınız. Neden çünkü %70 zam yapsaydınız bir anda herkes aboneliğini bitirecekti.

2 ay geçmeden bir zam daha ve %70 zam tamamlanmış oldu. Bir akıllı sizsiniz değil mi! 1 yıl sabit fiyat garantisi verip 2 ay sözünüzde duramadınız. Şu ana kadar her şey iyiydi ama buraya kadar! Bir de 10 gün kala haber veriyorlar. Önceki zammı 3 ay önceden bunu 10 gün kala. Utanma da kalmamış. Yazık.

Ekonomik koşullar sektörümüzü etkiliyor. Yesinler yalanınızı. Bir de ellerine toplu para geçsin diye 10 ay sabit 3 taksit muhabbeti çıkarmışlar. Gerçekten yazık. 10 gün içinde müşterilerinizin yarısını kaybedeceksiniz! Çok yanlış politika çok! Etrafımdaki herkesi bu konuda uyaracağım. Taahhüt yok diye kafanıza göre zam yapamazsınız! Taahhüt veririm 2 yıl sabit öderim kafam rahat olur. Sizinle mi uğraşacağız! 2 ay sonra çıkıp pandemi nedeniyle fiyatlarımızı %50 arttırıyoruz derseniz bir şey yapabilecek miyiz hayır? E neden ben bu stresi çekeyim! Buraya kadar!
Yaptıkları zam Türk Telekom yüzünden. Port fiyatlarına yapılan zamdan dolayı. Gigafiber kullanıcılarını etkilemeyecek mesela. Ülkede zam gelmeyen ne kaldı ki?

Turktelekom biten taahhüt için192 tl önermişti.Şimdi 130 yap mış...Mecbur yine Turknet e geçeceğim. Daha uygun alternatif var mı?
Başka ülkelerde bedava internet...Müslüman kapitalizmi fırsatçı...Gücü yetene...
Comnet, netspeed, gıbırnet.

Arkadaşlar comnet iss yi bir araştırın fiyatları inceleyin belki mantıklı gelir size

isteyene davetiye kodu atarım 1 ay ücretsiz olur

1 Nisan - 1 Mayıs arasında abone olanlara özel bir durum o. Biz eski müşterilerini görmezden geldiler. Bize 169.90 ancak ben şahsım adına Netspeed'e geçiş işlemlerini başlattım, 48 saate ayrılıyorum TurkNet'ten. Daha da zam gelecekse farklı operatörlere öderim ancak TurkNet'e 1 TL dahi ödemeyeceğim artık. Bunların yaptığı insanı farklı bir şey yerine koymaktır.

Peki ben size soruyormuş gibi olarak bütün takipçilere sorayım.
Belki sizde denk gelmişsinizdir.
Geçmişte yapılan röportajlardan birinde.

Bizde eski müşteri yeni müşteri diye bir ayrım yok.
Bütün müşterilerimize eşit seviyedeyiz bütün müşterilerimize sahip olabilecekleri en üst imkanları eşit haklarla sahip olmasını sağlıyoruz tarzında bir konuşma yaptı mı yakışıklı CEO.
Takip edenler bilir yaptı.
Peki madem herkese eşit davranılıyor.
haziran 2023'e kadar zam yok sözüne karşılık 1Mart 1Mayıs tarihleri arasında abone olanlara zam yansıtılmayıp geçmiş abonelere yansıtılıyorsa.
Daha önceki söylemin ne önemi kaldı.
Haksız mıyım sizce?

Vallahi bana haziran 2023'e kadar aynı fiyat sağlanacak. Taahhüt yok isteyen iptal eder farklı sağlayıcıya geçer. Sürekli iptal konusu açılmasının anlamı yok.

Tuzu kuru olan isteyen iptal eder gibi özürlü bir yaklaşımda bulunmasın.
Bizde biliyoruz iptal edebileceğimizi.

Vallahi bana haziran 2023'e kadar aynı fiyat sağlanacak. Taahhüt yok isteyen iptal eder farklı sağlayıcıya geçer. Sürekli iptal konusu açılmasının anlamı yok.

Tuzu kuru olan isteyen iptal eder gibi özürlü bir yaklaşımda bulunmasın.
Bizde biliyoruz iptal edebileceğimizi.

Adanlar kimseye ucuz internet sunmak zorunda değil sevmiyorsanız yakınmayın kapatın geçin.

Bence sen konuya dahil olma derhal burayı terket.

Zam gelirse iptal eder başka sağlayıcıya geçerim bu kadar basit. Olayı namus davasına çevirmeye gerek yok. Göbek bağımız bağlı değil ya?

Sizin gibiler olduğu sürece hiç hükümetlerde (mevcut hükümet yanlısı değilim savunmamda sakın ola mevcut hükümet yandaşı diye ithamda bulunmayın genel olarak geçmişten bugüne geleceğe hükümet olarak bahsediyorum) yönetimlerde yöneticilerde suç aramaya gerek yok.
Sizin gibiler olduğu sürece bana giren çıkan bir şey yok bana ne diyenler olduğu sürece bu ülkenin vatandaşı çok incitilir.

Asgariden az maaşım. TurkNet kullanıyorum gelen zama küfür ettim ama yapacak bir şey yok.

Sen kendi başına evinde küfür et burada anlamsız anlamsız sinir bozucu cevaplar yazıp kendine küfrettirme bari.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ben size soruyormuş gibi olarak bütün takipçilere sorayım
belki sizde denkgelmişsinizdir

Geçmişte yapılan röportajlardan birinde
bizde eski müşteri yeni müşteri diye bir ayrım yok
btün müşterilerimize eşit seviyedeyiz bütün müşterilerimize sahip olabilecekleri en üst imkanları eşit haklarla sahip olmasını sağlıyoruz tarzında bir konuşma yaptı mı yakışıklı CEO

takip edenler bilir yaptı
peki madem herkese eşit davranlıyor
haziran 2023 e kadar zam yok sözüne karşılık 1mart 1mayıs tarihleri arasında abone olanlara zam yansıtılmayıp geçmiş abonelere yansıtılıyorsa
daha önceki söylemin ne önemi kaldı

Haksız mıyım sizce

Tuzu kuru olan isteyen iptal eder gibi özürlü bir yaklaşımda bulunmasın
bizde biliyoruz iptal edebileceğimizi

Tuzu kuru olan isteyen iptal eder gibi özürlü bir yaklaşımda bulunmasın
bizde biliyoruz iptal edebileceğimizi

bence sen konuya dahil olma derhal burayı terket

sizin gibiler olduğu sürece hiç hükümetlerde (mevcut hükümet yanlısı değilim savunmamda sakın ola mevcut hüükümet yandaşı diye ithamda bulunmayın genel olarak geçmişten bugüne ggeleceğe hküümet olarak bahsediyorum) yönetimlerde yöneticilerde suç aramaya gerek yok
sizin gibiler olduğu sürece bana giren çıkan bir şey yok bana ne diyenler olduğu sürece bu ülkenin vatandaşı çok incitilir

sen kendi başına evinde küfür et burada anlamsız anlamsız sinir bozucu cevaplar yazıp kendine küfrettirme bari
Ben söylediklerinize katılıyorum, bundan dolayı servis sağlayıcımı değiştirdim. 1 saat kadar önce işlemler bitti NetSpeed kullanıyorum artık.

Yaptıkları zam Türk Telekom yüzünden. Port fiyatlarına yapılan zamdan dolayı. Gigafiber kullanıcılarını etkilemeyecek mesela. Ülkede zam gelmeyen ne kaldı ki?

Comnet, netspeed, gıbırnet.
turknet ceosu
haziran 2023 e kadar gigafiber kullananlara zam yok mu dedi
yoksa
haziran 2023 e kadar zam yok mu dedi

Ben söylediklerinize katılıyorum, bundan dolayı servis sağlayıcımı değiştirdim. 1 saat kadar önce işlemler bitti NetSpeed kullanıyorum artık.
hayırlı olsun sorunsuz bir deneyim yaşamanızı dilerim

Ben Millenicom kullanıyorum bircok servis saglayici denedim memnun kaldiklarini söyleyeyim Netspeed ve su an kulladigim Millenicom TurkNet kullandim ve arkadasin dedigi gibi zam yapmicaz sabit fiyat diyorlar sonra bakiyosun yavas yavas zamlari yedirmeye baslıyorlar en son aylik 105 TL 100 MB internet kullanıyorum kesilme hiz dusmesi gibi sorunlar yasamadim sirket kaynakli ama sevgili ulkemizde internet genel olarak cok dusuk seyirlerde.

TurkNet internet fiyatına gereksiz zam! 2022 Nisanda mail ve mesaj yoluyla internet fiyatına haziran ayında zam geleceğini 140 TL olacağını ve fiyatın 2023 Hazirana kadar sabit kalacağını yazmıştı. Şimdi ise haziran ayında uygulanmaya başlayan mart ayındaki duyurulan %67'lik port zammını bahane ediyorlar. Yahu zaten kendiniz söylüyorsunuz, Mart ayında duyurulmuş Haziran'da başlayacak diye! Siz de aynı tarihlerde %40 zam yaptınız. Neden çünkü %70 zam yapsaydınız bir anda herkes aboneliğini bitirecekti.

2 ay geçmeden bir zam daha ve %70 zam tamamlanmış oldu. Bir akıllı sizsiniz değil mi! 1 yıl sabit fiyat garantisi verip 2 ay sözünüzde duramadınız. Şu ana kadar her şey iyiydi ama buraya kadar! Bir de 10 gün kala haber veriyorlar. Önceki zammı 3 ay önceden bunu 10 gün kala. Utanma da kalmamış. Yazık.

Ekonomik koşullar sektörümüzü etkiliyor. Yesinler yalanınızı. Bir de ellerine toplu para geçsin diye 10 ay sabit 3 taksit muhabbeti çıkarmışlar. Gerçekten yazık. 10 gün içinde müşterilerinizin yarısını kaybedeceksiniz! Çok yanlış politika çok! Etrafımdaki herkesi bu konuda uyaracağım. Taahhüt yok diye kafanıza göre zam yapamazsınız! Taahhüt veririm 2 yıl sabit öderim kafam rahat olur. Sizinle mi uğraşacağız! 2 ay sonra çıkıp pandemi nedeniyle fiyatlarımızı %50 arttırıyoruz derseniz bir şey yapabilecek miyiz hayır? E neden ben bu stresi çekeyim! Buraya kadar!
Türk Telekom'a geçin o zaman abi ne alıp veremediğiniz var :D? Suriyeli sevdalısı Türk telekoma para yedireceğime Türknet'e veririm. 200 liraya kadar okeyim ben şu durumda. Aldığım hizmetten memnunum, beğenmeyen geçsin başka operatöre.

Geri
Yukarı