TurkNet vs Kablonet

Kablonet ve dediğiniz paketi kullanıyorum. Bir süre sonra zaten alışıyorsunuz işlerinizi o saatlere denk getirmemeye çalışıyorsunuz. 100 Mbps cidden yeterli oluyor.

Tam olarak sıkıntıda bu, özgürlüğünüzü kısıtlıyor. Akşam oyuna girmek için PC başına oturuyorsunuz ve bir bakıyorsunuz 10GB güncelleme gelmiş, 25Mbps hız ile bu güncellemeleri ve aniden çıkan internet ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz.

Ayrıca akşam yapıcağınız işleri yapıp akşamda oyuna ayırsanız bile çoğu oyunda ping seviyeniz 100'ün üstüne çıkmıyor ben Türk Telekom'dayken defalarca SS alıp attım rekabetçide 1000 ping e çıkıp yarım saat düzelmediği durumlar oluyordu ama adamlar sizin modeminizde sıkıntı vardır diye eve bile gelmiyorlardı keşke o paraya Türk Telekom almasaydım.
Akşam 7-12 arası GTA 5'i 30 dakikada yüklemiştim hiçbir indirme sorunu yaşamamıştım.
O 30 dakikada da YouTube izleyebilir veya sosyal medayada takılabilirsiniz.

Akşam saatlerinde internete ihtiyacım olduğu için akıllı sınırsız paketi benim için saçma paket fakat sizin kullanım saatleriniz o saatler değilse en mantıklı paket olur.
İlginç. Uydu alıcısı ve modem, televizyon, 100 MBPS Internet dahil 24 ay taahhüt 95 TL diyor. Ayrıca 1.1.2019 tarihinden önce halihazırda Kablonet kullanan müşteriler için internet akıllı sınırsız değil tam sınırsız olmuş diye duydum ama ne kadar doğru bilemem.

Bu sizin için komik olabilir ama bir şey soracağım siz 500 GB kota ile GTA 5 indirdiğinizde 400 GB ınız kalıyor ve demenize göre ek kotada alıyorsunuz onun yerine 7-12 arası kısıtlama olan paketten alıp sabahtan her şeyi yapıp oyununuzu keyifle oynayabilirsiniz hem daha ucuz ve karlı hem de daha mantıklı hadi diyelim CS:GO'ya girdin 10 GB güncelleme gelmiş bekliceğin süre en fazla ne kadar olabilir mantıklı bir seçim yapmak istiyorsanız kendinizi kısıtlamayın kısıtlandığınız zaman o kısıtlamayı en iyi şekilde kullanın.

Bu sizin için komik olabilir ama bir şey soracağım siz 500 GB kota ile GTA 5 indirdiğinizde 400 GB ınız kalıyor ve demenize göre ek kotada alıyorsunuz onun yerine 7-12 arası kısıtlama olan paketten alıp sabahtan her şeyi yapıp oyununuzu keyifle oynayabilirsiniz hem daha ucuz ve karlı hem de daha mantıklı hadi diyelim CS:GO'ya girdin 10 GB güncelleme gelmiş bekliceğin süre en fazla ne kadar olabilir mantıklı bir seçim yapmak istiyorsanız kendinizi kısıtlamayın kısıtlandığınız zaman o kısıtlamayı en iyi şekilde kullanın.
O gün oyun indiriceksem 4tl ile nitro paketi alıyorum,24 saat boyunca aylık kotama yansımadan istediğim kadar gb kullanabiliyorum.

Neden artı para ödeyeyimki ayda 30 gün var size diyelim 5 gün oyun indiriyorsunuz ayda 20 TL neden ödeyeyimki ama herkesin seçimi farklıdır biz sadece öneri yaparız seçim kararı sizin.

Teklifi zaten sunmalarına gerek yok adamlar duyuru yaparlar sen o duyuruyu görmezsen böyle bir paketi kaçırırsın.

Birçok defa müşteri temsilcisi arayıp tarifeler hakkında soru sordum fakat bir kere bile bana bu konudan bahsetmediler. Ben kendi bakış açımdan olanları anlatıyorum. Benim için 7 ile 12 arası hız önemli ve ayda en fazla 1 gün oyun indiriyorum.

Geri
Yukarı