TurkNet vs Millenicom vs Netspeed

rev0

Centipat
Daha fazla  
Dostlar yeni internete geçeceğim oyun oynuyorum pingi az, yayın yapabileceğim, drop girmeyecek, müsteri hizmetleri iyi olarak hangisini önerirsiniz lütfen fanboyluk yapmayın objektif olun mevcut konularda aradığım cevabı bulamadığım için yeni konu açma ihtiyacı duydum. (vdsl2 altyapısına sahibim sorduğumda 85 Mbps download 8 Mbps de upload alabileceğimi söylediler) kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa sevinirim bu benim için önemli Türk Telekom belasından kurtulmak istiyorum artık.

Son düzenleme:
Bu bence oylama ile karar verilecek bir iş değil. Hangisinin fiyatı uygunsa onu alın ve deneyin. Sıkıntı çıkma ihtimali az.

Ben Millenicom fiber kullanıyorum, memnunum.

Bu bence oylama ile karar verilecek bir iş değil. Hangisinin fiyatı uygunsa onu alın ve deneyin. Sıkıntı çıkma ihtimali az.

Millenicom çoğu kişi tavsiye etmiyor. Hizmetleri ve interneti kötü sanırım.

En iyisi TurkNet veya NetSpeed zaten.

TurkNet veya NetSpeed fark etmez bence.

TurkNet geçmek istemiyorum çünkü arkadaşım kullanıyor ufak bir hata olmuş 40-50 kere aramışlar telefonu bile açmamışlar.

Fiyatları hemen hemen çok yakın hocam ben performans istiyorum o yüzden sordum
Benim için müşteri hizmetleri de çok önemli bu arada arkadaşlar onu da araya katarak bir tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Geri
Yukarı