TurkNet VS NetSpeed VS Millenicom

İnternet başvurusu yapacağım, altyapımız 100Mbps kadar ve fiberi destekliyor. Bu 3 firma da 100Mbps önerdi ama hangisi daha kaliteli hizmet verir emin değilim. Çoğunluk olarak NetSpeed daha olumlu geldi bana. İnternet kurulumu uzun sürmeyen, güzel hizmet veren, söylenen değerden daha az download vermeyen ve internet sorunu yaşatmayan aralarından hangisidir?

TurkNet = 100Mbps + 8 Upload, ücretsiz Fiber Modem, Kota + Taahhüt yok 99TL

NetSpeed = 100Mbps + 8 Upload, ücretsiz Modem, Kota + Taahhüt yok 89TL

Millenicom = 100Mbps + 8 Upload, Ücretli Modem, Kota Yok, 12 Ay Taahhütlü 100TL

Kanka öncelikle merhaba ben NetSpeed kullanıyorum müşteri hizmetleri güzel bir kez kesildi internetim onda da bölgesel bir altyapı çalışması olduğu için aldığın hızı fazlasıyla veriyorlar ben 100Mbps kullanıyorum 110Mbps rahat download upload 12-8 Mbps arası geceleri upload 20leri görüyor deneyimim iyi gayet istersen davet kodu verebilirim sende 5TL indirim kazanırsın her ay ki faturanda indirim oluyor okuduğun için teşekkürler.

G6SD1E​

Kanka öncelikle merhaba ben NetSpeed kullanıyorum müşteri hizmetleri güzel bir kez kesildi internetim onda da bölgesel bir altyapı çalışması olduğu için aldığın hızı fazlasıyla veriyorlar ben 100Mbps kullanıyorum 110Mbps rahat download upload 12-8 Mbps arası geceleri upload 20leri görüyor deneyimim iyi gayet istersen davet kodu verebilirim sende 5TL indirim kazanırsın her ay ki faturanda indirim oluyor okuduğun için teşekkürler.

G6SD1E​

Verdikleri ücretsiz modemin marka modeli nedir acaba ?

Geri
Yukarı