TurkNet vs Netspeed vs Millenicom

Öncelikle merhaba, konuya güncelleme olarak bugün netspeed e geçişimi yapmış bulunmaktayım. İlk resim ttnet ikinci resim netspeedin bufferbloat test sonuçları. Oyun içinde örnek vermem gerekirse LoL'de yeni server güncellemesinden sonra ttnet ile 6-7 belki 5 ping alırken netspeed ile oyun için 8-9 almaktayım. Ping konusunda düşündüğümden daha az almaktayım fakat büyük bir sıkıntı çıkarmıyor diğer yandan maks. 80mbps hızımı alabiliyorum ve fiyat olarak ise daha uygun + taahhütsüz. Pingim aynı olsaydı 10/10 derdim fakat pingten dolayı 10/7.5-8 derim.
qweq.png
Ekran görüntüsü 2022-07-31 194903.png

Öncelikle merhaba, konuya güncelleme olarak bugün netspeed e geçişimi yapmış bulunmaktayım. İlk resim ttnet ikinci resim netspeedin bufferbloat test sonuçları. Oyun içinde örnek vermem gerekirse LoL'de yeni server güncellemesinden sonra ttnet ile 6-7 belki 5 ping alırken netspeed ile oyun için 8-9 almaktayım. Ping konusunda düşündüğümden daha az almaktayım fakat büyük bir sıkıntı çıkarmıyor diğer yandan maks. 80mbps hızımı alabiliyorum ve fiyat olarak ise daha uygun + taahhütsüz. Pingim aynı olsaydı 10/10 derdim fakat pingten dolayı 10/7.5-8 derim. Eki Görüntüle 1470138Eki Görüntüle 1470139
Hayırlı olsun, inşallah sıkıntısız kullanırsınız. Oyun içi 3-4 ms fark olabilir, her ne kadar TT çıkışlarını kullansalar da fark oluyor ama çok göze batacağını sanmıyorum. Bufferbloat testinde modemin çok artısı oluyor ama ISS de etki ediyormuş onu da öğrenmiş olduk.

Geri
Yukarı