TurkNet vs Netspeed vs Millenicom

Evet arkadaşlar yaklaşık 1 haftaya kadar bulmam gerekiyor. Bazısında pingler çıkıyor indirme hızı sabit değil, başkasın da hiçbir sıkıntı yok. Bunları 3ü içinde diyorum. Yani illa birinde kötüyken diğerinde iyi oluyor ondan dolayı karar veremedim.

Evet arkadaşlar yaklaşık 1 haftaya kadar bulmam gerekiyor. Bazısında pingler çıkıyor indirme hızı sabit değil, başkasın da hiçbir sıkıntı yok. Bunları 3ü içinde diyorum. Yani illa birinde kötüyken diğerinde iyi oluyor ondan dolayı karar veremedim.
Başlığa yazdığınız ISS'ler taahhütsüz zaten, kötüyse değişirsiniz. Dediğiniz gibi herkeste aynı olmuyor hizmet kalitesi.

Evet arkadaşlar yaklaşık 1 haftaya kadar bulmam gerekiyor. Bazısında pingler çıkıyor indirme hızı sabit değil, başkasın da hiçbir sıkıntı yok. Bunları 3Ü içinde diyorum. Yani illa birinde kötüyken diğerinde iyi oluyor ondan dolayı karar veremedim.

Hizmet kalitesi herkeste farklı hocam testlerimi attım benimkinden iyi olan varsa önersin.

Amacınız uygun fiyatlı ISS ise;
Yok, ben kendi araştırdığım firmaya yöneleceğim diyorsanız. TurkNet Davet kodu verebilirim.

Yok, ben kendi araştırdığım firmaya yöneleceğim diyorsanız. TurkNet Davet kodu verebilirim.
Burada atılanlardan GIBIR dışında neredeyse hiçbirini bilmiyorum :D

Başlığa yazdığınız ISS'ler taahhütsüz zaten, kötüyse değişirsiniz. Dediğiniz gibi herkeste aynı olmuyor hizmet kalitesi.
Kurulum cart curt derken 1-2 hafta internetsiz kalmak istemiyorum ondan dolayı bu biraz endişelendiriyor beni yoksa öyle yapardim.

Yok, ben kendi araştırdığım firmaya yöneleceğim diyorsanız. TurkNet davet kodu verebilirim.

Hepside yüksek ping veren firmalar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı