TurkNet vs Netspeed vs Millenicom

Ay sonu %95 ihtimalle eğer ki farklı bir şey kafama yatmazsa Netspeed geçeceğim. Yaptığınız yorumlar ve yardımlar için çok teşekkür ederim. Netspeed davet kodu olan varsa atabilir birlikte indirim almış oluruz.

Ay sonu %95 ihtimalle eğer ki farklı bir şey kafama yatmazsa Netspeed geçeceğim. Yaptığınız yorumlar ve yardımlar için çok teşekkür ederim. Netspeed davet kodu olan varsa atabilir birlikte indirim almış oluruz.

Siz bilirsiniz Netspeed kullandım akşamları hız dalgalanması ve yüksek ping sorunu vardı yatırımı en az firmalardan ve cok pahalı.

Davet kodu paylaşabilirim isterseniz.

Netspeed güzeldir hocam pişman olmazsınız.

Siz bilirsiniz Netspeed kullandım akşamları hız dalgalanması ve yüksek ping sorunu vardı yatırımı en az firmalardan ve cok pahalı.
Altyapı yatırımı yapan firmalar bunlar bir facebook grubunda paylaşılmıştı.
287686113_393381012734400_2886858316261380974_n.jpg

Son düzenleme:
Powering the largest service providers (En büyük servis sağlayıcılara güç sağlamak)
Netspeed kendi ne de mi, destek sağlıyor yani? :D (Türk Telekom gözümden kaçmadı)
A10 global olarak Network, IPv6, Siber Güvenlik ve Bulut teknolojileri için teknoloji ve cihaz desteği veriyor orada görünen firmalarda bu cihazları kullanan firmalar yani Microsoft, Xbox, Yahoo, Samsung gibi dev firmalar altyapısında hangi cihaz ve teknolojileri kullanıyorsa Turknet, Netspeed, Türk Telekom, Turkcell aynı teknoloji ve cihazları kullanıyor.

Netspeed güzeldir hocam pişman olmazsınız.

Altyapı yatırımı yapan firmalar bunlar bir Facebook grubunda paylaşılmıştı.Eki Görüntüle 1440876

Netspeed kendine ait bir altyapısı yok?

Kanalındaki videonu izledim. Cloudflare pingin çok yüksekti. Nedspeedde pin değeri milenicoma göre çok düşük.
Eki Görüntüle 1440973

Merhaba Cloudflare pingin yüksek olması Romanya sunucusuna bağlamasıdır ve Romanya giderken bile 29 30ms filen bağlanıyorum.

Powering the largest service providers (en büyük servis sağlayıcılara güç sağlamak)
Netspeed kendi ne de mi, destek sağlıyor yani? :D (Türk Telekom gözümden kaçmadı)

Aynen oyle altyapı ile alakasız bir şey bu. Güc de en büyük ISS arasında Netspeed Millenicom Türk Telekom Superonline filen mevcut.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı