TurkNet vs Millenicom

Hocam Türknet'te de alt yapı ne kadar destekiyorsa o kadar mı veriyor?
100gb kadar öyle gerisi ek bütçeye dönüşüyor.
İnternet sağlayıcılarında her şeyden önce müşteri hizmetleri. TurkNet kadar işine bağlı bir sğalayıcı görmediğim ben. Yıllardır olan ttnet pisliğine karşı bir cepheler.

Fiber felan hikaye bu adamların kendine ait tek şeyleri isimleri geri kalan herşeyi diğer firmalardan kiralıyorlar. Ben bölgemdeki portlar dolu olduğu için şu an Millenicom'da esir gibi kaldım. Çıksam internetsiz kalacağım.
Tamam hocam. O zaman Türknet. Aslında diğer firmalar da var ama taahhütlü istemiyorum şimdilik.
Hocam şimdi başvuru yapacağım. Babam da lazım mı? Telefon üzerinden mi yapacağım? Kurulum ücreti ne kadar olur?
Fiber varsa fiber, değilse VDSL veriyorlar.

Fiber felan hikaye bu adamların kendine ait tek şeyleri isimleri geri kalan herşeyi diğer firmalardan kiralıyorlar. Ben bölgemdeki portlar dolu olduğu için şu an Millenicom'da esir gibi kaldım. Çıksam internetsiz kalacağım.

100gb kadar öyle gerisi ek bütçeye dönüşüyor.
İnternet sağlayıcılarında her şeyden önce müşteri hizmetleri. TurkNet kadar işine bağlı bir sğalayıcı görmediğim ben. Yıllardır olan ttnet pisliğine karşı bir cepheler.

Son düzenleme:
Tamam hocam. O zaman Türknet. Aslında diğer firmalar da var ama taahhütlü istemiyorum şimdilik.
Hocam şimdi başvuru yapacağım. Babam da lazım mı? Telefon üzerinden mi yapacağım? Kurulum ücreti ne kadar olur?
Müşteri hizmetleri ile görüşün onlar bazı evrakları doldurup kargo ile göndermenizi isteyecek. Ancak herşeyi dikkatli doldurun. Eksik evrak olursa yeniden doldurup göndermeniz gerekebilir. Abonelik kimin üzerine olacaksa görüşmeleri o kişi yapsın.

Müşteri hizmetleri ile görüşün onlar bazı evrakları doldurup kargo ile göndermenizi isteyecek. Ancak her şeye dikkatli doldurun. Eksik evrak olursa yeniden doldurup göndermeniz gerekebilir. Abonelik kimin üzerine olacaksa görüşmeleri o kişi yapsın.
Tamam hocam. PTT'den göndeririz. Hocam bunları şubesi falan yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı