TurkNet zammı sonrası ISS önerisi

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-20-18-06-42-454_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-20-18-06-42-454_com.android.chrome.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 29
2021 Eylül'de ₺120'den Superonline 100/10 fiber aldim 2 yıl taahhüt 2023 Eylül'de bitiyor. En iyisi taahhüt bu ülkede.

Taahhütlü kimse istemiyordu ama işin sonu herkes taahhütlü ISS aramaya başlayacak gibi 6 ay sonra zam olmayacağını kimse garanti edemez.

Şu anki ekonomide eger 250TL olduysa 1 ay bile beklemek akil kari degil hizlica degistirmek gerek.

Hocam demek istediğim o değil ülkede ciddi anlamda enflasyon var ve zam ayındayız diğer ISS'lerin zam yapması çok geç değildir 5 10 gün bekleyip ne olacağını görmekte fayda var belki de öyle bir zam yapacaklarki bu zam ile bile fiyat avantajlı olacaktır acele etmenin anlamı yok.

Son düzenleme:
Taahhütlü kimse istemiyordu ama işin sonu herkes taahhütlü ISS aramaya başlayacak gibi 6 ay sonra zam olmayacağını kimse garanti edemez.

Hocam demek istediğim o değil ülkede ciddi anlamda enflasyon var ve zam ayındayız diğer ISS'lerin zam yapması çok geç değildir 5 10 gün bekleyip ne olacağını görmekte fayda var belki de öyle bir zam yapacaklarki bu zam ile bile fiyat avantajlı olacaktır acele etmenin anlamı yok.
Turknet in 10 aylık ödemesini yapmayı düşündüm ama 170 TL paketim 10 aylık ödemeye 2000₺ istiyor anlamadim

Ben de türknet zam sms'i alan kazazedelerden biri olarak birkaç gün daha bekleyip comnete geçmeyi planlıyorum. Netspeed 160tl, millenicom 150tl fiyat veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı