TurkNet'e geçilmeli mi?

NetSpeed furyası başladı şuanda daha avantajlı gibi duruyor. Arayıp sormak lazım altyapı için.

Netspeed almak isteyeniniz varsa burdan altyapısını kontrol edebilir.

TürkNet'ten VDSL Hizmeti alırken burada ADSL yazması çok garip.
1528128252194.png

Hocam upload hızınızı öğrenebilir miyim?
Sizin alt yapınız ADSL olduğundan aynı değerleri alamayabilirsiniz. Bana 35 mbit dendi 32 alıyorum uploadda 3 dendi 2.90 ı görüyorum
TürkNet'ten VDSL Hizmeti alırken burada ADSL yazması çok garip.
Eki Görüntüle 303856
İşin aslı başka hocam eğer yeni sorgulama yaptıysanız VAE de santral yada saha dolabında Türknet e ayrılmış olan VDSL portu dolmuş olabilir. Kutuda veya santralde yer olsa bile telekom sadece birkaç tanesini diğer firmalara ayırıyor. O yüzden ADSL görünüyor olabilir.

Geçme iş biraz sıkıntılı bir süreç yani evraklar falan. Ayrıca müşteri hizmetleri diye bir şey yok sen kayıt bırakıyorsun sana dönüyorlar. Bunun dışında benim karşılaştığım hiç bir sıkıntı yok bir an önce geçmelisin :).

Yılbaşında TürkNet'e geçiş yaptım ve şuana kadar ciddi bir sorun yaşamadım. Benimle birlikte geçen arkadaşlarımda da şuan bir sıkıntı yok. İsterseniz geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı