TurkNet'e geçiş sürecim

FrankMorris

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro 13''
Bundan yaklaşık 2 ay önce TurkNet tarafından binamıza GigaFiber kutusu koyuldu, ancak sokağımızda altyapı olmadığından bu hizmetten faydalanamadık, takip eden süreçte 2022 yılının ağustos ayının sonunda nihayet sokaktan apartmana gelecek olan kablo da ekiplerce çekilerek tamamlandı ve biz de TurkNet'e geçiş sürecini başlattık. Şu an TTNET fesih işlemlerini ve ekiplerin binadan eve kablo çekmesini bekliyoruz. Umarım en kısa zamanda süreç tamamlanır, ben de bu kapsamda konu açıp ilgili gelişmeleri aşama kaydettikçe burada paylaşmaya karar verdim.

Bundan yaklaşık 2 ay önce TurkNet tarafından binamıza GigaFiber kutusu koyuldu, ancak sokağımızda altyapı olmadığından bu hizmetten faydalanamadık, takip eden süreçte 2022 yılının ağustos ayının sonunda nihayet sokaktan apartmana gelecek olan kablo da ekiplerce çekilerek tamamlandı ve biz de TurkNet'e geçiş sürecini başlattık. Şu an TTNET fesih işlemlerini ve ekiplerin binadan eve kablo çekmesini bekliyoruz. Umarım en kısa zamanda süreç tamamlanır, ben de bu kapsamda konu açıp ilgili gelişmeleri aşama kaydettikçe burada paylaşmaya karar verdim.

Ne mutlu size mükemmel ötesi internet alacaksınız.

Bizim buraya gelmesine daha çok var gibi, daha planlar arasında bile yok.

Ne mutlu size mükemmel ötesi internet alacaksınız.
şuana kadar ekipler ve arkadaşlar her şeyi güzel bir şekilde açıkladılar süreç devam ediyor umarım bir aksilik yaşamadan süreç tamamlanır.

Bizim buraya gelmesine daha çok var gibi, daha planlar arasında bile yok.
Turknet böyle bir insiyatif aldığı için bu süreç ilerledikçe rekabet artar ve tekel son bulur umarım.

Şu ana kadar ekipler ve arkadaşlar her şeyi güzel bir şekilde açıkladılar süreç devam ediyor umarım bir aksilik yaşamadan süreç tamamlanır.

TurkNet böyle bir inisiyatif aldığı için bu süreç ilerledikçe rekabet artar ve tekel son bulur umarım.

Umarım öyle olur, şu anda GigaFiber olmasa bile TurkNet kullanıyorum. Evet fiyata zam yapıldı falan ama acayip stabil. LoL'de 4 ping alıyorum: O

Güncelleme:

05.09.2022 tarihi saat 10:02 itibariyle ekipler gelip bina altyapısını kontrol etti ve herhangi bir sorun olmadığını belirttiler , kurulum ekibi için bekliyoruz .

Yeni konular

Geri
Yukarı