TurkNet'e Geçmek için ne yapılmalı?

Port kime ait sorusunu sorunca çok da bir esprisi kalmıyor. Altyapı TT'ye ait ve tahminimce kendi müşterilerine öncelik tanıyor. TT evet güzel ve kaliteli ama 24 mbps sınırsız fiber paket en ucuz 80-90 TL.
Dipnot: 24 mbps limitsiz fiber 105 TL TT'de. Şuan uydunet kullanıyorum. 19:00-24:00 arası 12 mbps hız düşümlü akıllı sınırsız 24 mbps tarifeye 55 TL ödüyorum :)
Uydunette modem bariz problemli. O açıdan Netspeed veya Millenicom tavsiyemdir.
Gelen elemanda aynısını söyledi Ttnet lilere öncelik tanıyoruz dedi.
Gelen elemanda aynısını söyledi Ttnet lilere öncelik tanıyoruz dedi.
Bize gelirsen kralsın dedi. :D harbiden öyle

TT portun varsa ve aktif netin varsa sorun olmaz. TT fahiş fiyat verdikçe hizmetinden banane. 7 senedir aktif kullanıyordum, bir kere fiyat konusunda yardımcı olmadı. İnşallah batarlar da adam gibi biri geçer.

Bu asıl alacağınız hız değil, yukarıda asıl alacağınız hız yazıyor bu size 10 TL farkla size verebileceklerini söyledikleri hız.

Bu asıl alacağınız hız değil, yukarıda asıl alacağınız hız yazıyor bu size 10 TL farkla size verebileceklerini söyledikleri hız.
85 TL verebilirim eğer 85 TL verirsem bu hızı alabilecekmiyim?
Yukarıda 35 diyor çünkü 10 TL fazla verip bunu almak daha mantıklı

Benim içinde aynı değerleri vereceğini söylüyor. Ben şu an için 10 TL farkla 75 Mbps olarak yükseltme ihtiyacı duymadım. Daha önce komşu ile ortak kullanıyor ve 75 olarak alıyorduk, sebep bu mudur bilemiyorum ama WİFİ bağlantıda sürekli kopmalar oluyordu. Riske etmek istemediğim için şu an için yükseltme gereği görmüyorum zaten bu da yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı