TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

50 Mbps Millenicom'dan 75 Mbps TurkNet'e geçtim kismen pismanim aslinda super fakat daha iyi fiyata olanlar var Netspeed'e gecseydim keske Millenicom'da surekli zam yapiyor pahali degil ancak kopmalar var ufak tefek Millenicom'da oneririm.

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Hocam ne zamandır kullanıyorsunuz. Bir de bir sıkıntı olduğunda çok uzun süre bekler miyim? Bayileride olmadığı için kafamda bir sürü soru işareti var su an. Türk Telekom 24Mbps için 324TL istiyor. Fiyat olarak çok mantıklı gibi duruyor. TurkNet'te taahhütte yok. Yarın öbür gün zam gelince çıksam başka operatöre geçsem bu iş daha mi sıkıntı olur acaba.
Sıkıntı olduğunda uygulaması üzerinden destek kaydı açabilirsiniz. Sorununuza göre temsilciye yönlendiriliyor ve ortalama (en azından benim hep yaşadığım şekilde) 15-25 dakika içerisinde aramayla dönüş yapılıyor. Sorununuz da çözülüyor gereğinde. Ben çok memnunum. Türk Telekom ile yıllarca acı çekmişiz sadece.

Ben de başka bir firmadan geçmiştim, inanmamıştım başta ama aşırı iyi. En ucuz paketi kullanmama rağmen, hız konusunda hiç üzmedi kendileri. TurkNet adamdır.

Hocam ben TürkNet Fiber 1000 Mbps kullanıyorum. Harika bir deneyim. Şöyle düşünün; Acilen bilgisayarı formatlamanız gerek ve hemen ISO dosyası indirmeniz gerek. İndirmeyi başlatıyosunuz 5 GB ISO dosyası 1 dakika kadar kısa bir sürede iniyor. Hemen formatı atabiliyorsunuz.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

TurkNet'li Olmak Sadece 3 Adım!
Mevcut internet hizmetinizi kapattırmadan, sadece 3 Adımda zahmetsizce ve ücretsiz olarak TurkNet’e geçiş yapabilirsiniz. TurkNet’e abonelik başvurunuzu yaptıktan sonra;

Abonelik Belge Onayı
Net uzmanlarımızla yapacağınız görüşmede ya da online başvuru esnasında, size sunulacak abonelik onaylama yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

İster Kurye ile Kimlik Doğrulama yöntemini tercih edin, randevu saatinde kuryemiz belgelerinizi adresinize getirip imzanızı alsın.

İsterseniz Dijital Kimlik Doğrulama yöntemini seçerek SMS/e-mail yoluyla iletilen işlem linki ile e-Devlet’e ulaşın. e-Devlet üzerinden abonelik belgelerinizi ıslak imza olmadan onaylayın.

Her iki yöntemde de sizin tek yapmanız gereken, kimliğinizin iki yüzünün de fotoğrafını Online İşlemler’de veya Mobil Uygulama’da bulunan Belgelerim menüsünden yüklemek.

Sesli Onay
Belgelerinizi kontrol ettikten sonra sizi 0850 288 80 80 numaramızdan arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sizi aramadan önce SMS ile de bilgilendireceğiz.!

GigaFiber'li olmanın avantajları;

1000 Mbps Download ve Upload

Eşit miktarda 1000 Mbps Download ve Upload hızları

Düşük Gecikme Süresi
1 ms gibi çok düşük ping

1000 TL Taahhüt Bizden! (Yanlış anlamayın benden değil TürkNet'den)

TürkNet'e Geçmenin Avantajları;

1000 TL Taahhüt Bizden!
(Yanlış anlamayın benden değil TürkNet'den)

Düşük Gecikme Süresi
1 ms gibi çok düşük ping

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

GigaFiber için altyapınızı sorgulamak için TürkNet'in sitesine girip GigaFiber sorgulama ekranına adresinizi girerek sorgulayabilirsiniz.

*Paketlere göre özellikler farklılık gösterebilir.*
*Detaylı bilgi için bkz; www.türk.net *

@TurkNet Destek Ayşegül Rica etsem eksik bişey varsa tamamlayabilir misiniz?

Son düzenleme:
Ben de başka bir firmadan geçmiştim, inanmamıştım başta ama aşırı iyi. En ucuz paketi kullanmama rağmen, hız konusunda hiç üzmedi kendileri. TurkNet adamdır.
TurkNet sabit fiyat 249TL değil mi hocam?

Hocam ben TurkNet fiber 1000 Mbps kullanıyorum. Harika bir deneyim. Şöyle düşünün; acilen bilgisayarı formatlamanız gerek ve hemen ISO dosyası indirmeniz gerek. İndirmeyi başlatıyosunuz 5 GB ISO dosyası 1 dakika kadar kısa bir sürede iniyor. Hemen formatı atabiliyorsunuz.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

TurkNet'li olmak sadece 3 adım!
Mevcut internet hizmetinizi kapattırmadan, sadece 3 adımda zahmetsizce ve ücretsiz olarak TurkNet'e geçiş yapabilirsiniz. TurkNet'e abonelik başvurunuzu yaptıktan sonra;

abonelik belge onayı
Net uzmanlarımızla yapacağınız görüşmede ya da Online başvuru esnasında, size sunulacak abonelik onaylama yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

İster kurye ile kimlik doğrulama yöntemini tercih edin, randevu saatinde kuryemiz belgelerinizi adresinize getirip imzanızı alsın.

İsterseniz dijital kimlik doğrulama yöntemini seçerek SMS/e-mail yoluyla iletilen işlem linki ile e-Devlet'e ulaşın. e-Devlet üzerinden abonelik belgelerinizi ıslak imza olmadan onaylayın.

Her iki yöntemde de sizin tek yapmanız gereken, kimliğinizin iki yüzünün de fotoğrafını Online işlemler'de veya mobil Uygulama'da bulunan belgelerim menüsünden yüklemek.

sesli onay
Belgelerinizi kontrol ettikten sonra sizi 0850 288 80 80 numaramızdan arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sizi aramadan önce SMS ile de bilgilendireceğiz!

GigaFiber'li olmanın avantajları;

1000 Mbps download ve upload

Eşit miktarda 1000 Mbps download ve upload hızları.

düşük gecikme süresi
1 ms gibi çok düşük ping.

1000 TL taahhüt bizden! (yanlış anlamayın benden değil TurkNet'den)

TurkNet'e geçmenin avantajları;

1000 TL taahhüt bizden!
(yanlış anlamayın benden değil TurkNet'den)

düşük gecikme süresi
1 ms gibi çok düşük ping.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

GigaFiber için altyapınızı sorgulamak için TurkNet'in sitesine girip GigaFiber sorgulama ekranına adresinizi girerek sorgulayabilirsiniz.

*Paketlere göre özellikler farklılık gösterebilir.*
*Detaylı bilgi için bkz; www.türk.net *

@TurkNet Destek Ayşegül rica etsem eksik bir şey varsa tamamlayabilir misiniz?

Hocam çok teşekkürler. Taahhüt olayı olsa TurkNet'e geçmek çok mantıklıydı. Fakat 2 sene önce kullandığım 99TL ödediğim fatura yeni taahhüt ile 324TL'ye çıkınca mantıklı gelmedi. Taahhüt bu dönemde bence şart. Mecbur şuna geçeceğim birazdan. Türk Telekom'la bu döneme kadar hiç sıkıntı yaşamadım arıza konusunda vs. o yüzden pek üzmeyecek gibi.

1692288879002.png

Geri
Yukarı