TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba. Türk Telekom 24Mbps 100TL taahhüdüm 19 Ağustos'ta bitiyor. Türk Telekom bayisine gittim zamanlardan dolayı 324TL'ye çıkmış benim paket. Altyapım fiber 100Mbps destekliyor. TurkNet yanlış bilmiyorsam 250TL 100Mbps veriyor. TurkNet kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerinden bahsederse sevinirim. Bu güne kadar kesinti vs yaşamadım. TurkNet'te yaşar mıyım, pişman eder mi? Modem, kurulum vs gibi konulardada detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Bazı aylar 2,4 defa kesinti yaşadığım oluyor ama bine bin alıyorum o yüzden koy gö...

Arkadaşlar merhaba. Türk Telekom 24Mbps 100TL taahhüdüm 19 Ağustos'ta bitiyor. Türk Telekom bayisine gittim zamanlardan dolayı 324TL'ye çıkmış benim paket. Altyapım fiber 100Mbps destekliyor. TurkNet yanlış bilmiyorsam 250TL 100Mbps veriyor. TurkNet kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerinden bahsederse sevinirim. Bu güne kadar kesinti vs yaşamadım. TurkNet'te yaşar mıyım, pişman eder mi? Modem, kurulum vs gibi konulardada detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ben geçmeni tavsiye etmiyorum. Bizim paketimizde 75mbps hız 8download var 120-140₺ olması lazım paketimiz eski diye altyapı çalışması var diyerek 3 ay beklettiler bizi.

Hocam kesinlikle komşularından, seninle aynı mahallede oturanlardan kullanan bulup öyle iletişime geç. Çoğu yerde kusursuz olsa da neye bağli oldugunu bilmiyorum bazi illerde bazi mahallelerde sikayetler oluyor. Ama turknet 2 yili gecti kullaniyorum, her zaman sabit 115 mbps veriyor ping yok kesinti yok, toplam 3 kere internetim kesildi, bir tanesi haberli idi, diger ikisi 1 er saatlik habersizdi. 2 yılda 3 kere toplam en fazla 6 saat falan internetim kesilmistir. Ayrica arkadasini getir kampanyasi devam ediyorsa birer aylik fatura miktari kadar indirim aliyor kurulum maliyetini bedavaya gwtirmis oluyorsun ona da bak

Bence mantıklı ben eski internette 12Mbps ve 2 upload alıyordum. TurkNet'e geçtim şimdi 65Mbps ve 15upload alıyorum. Ben aldımdan beri ping sorunu yaşıyorum. Ama galiba benlik bir sıkıntı PC eski olduğu için. Ama eternetle çözdüm olayı 12ms sabit alıyorum TurkNet'in sitesinden bak istersen altyapın ne kadar destekliyor diye.

Vallahi kardeşim sana şöyle söyleyeyim. 5 yıl TurkNet kullandım. Hiçbir sorun yokken fiyat zamları yüzünden Netspeed'e geçtim. 1 yıl oldu kullanalı ve şu an 1.5 aydır 75 Mbps altyapıda 26 Mbps hız alıyorum ve her türlü gerekçeler sunuldu bana. 2 hafta kablo hırsızlığı denildi sonra iç tesisat kaynaklı denildi. Sonra gittim dış kablo yeniledim, modem keneetic carrier aldım. Modemden PC'ye bağlantı kablosu Ugreen aldım ve sonuç yine aynı. Bu sefer de yine bölgenizde genel arıza kaydı var denilip 1 hafta da öyle oyaladılar. Sonra 1 Ağustos'ta yine arıza kaydı açtırdım ve 6 Ağustosa kadar ona da cevap vermediler. Peşinden sikayetvara videolu konu açtım hemen aradılar. Bu sefer de elektrikçiden destek alıp modemi ankastre kutusuna bağlayıp testi yapın ve bunu video ile bize gönderin dediler. Bana iç tesisata masraf yaptırdılar yetmemiş gibi elektrikcinin de cebini para doldurtacaklar. Ne uğraşıyorum ki dedim. Her şeyi yenilemişim zaten başvuru yaptım TurkNet'e, birkaç güne yuvaya dönüyorum. Biraz dert yandım buraya ama sonuç olarak tavsiye ederim TurkNet'i.

Geçilmezzz kafayı yemeyin ben o hatayı yaptım müşteri temsilcisi yok internetiniz gittiği zaman TurkNet uygulamasından yazıyorsunuz size dönüyorlar bu işlem kafadan 8-10 saat sürüyor internetle ilgili probleminiz olduğu anda kafadan 10 saat gg siniz.

Ben geçmiştim bir kaç yıl önce. Sürekli geceleri internet gidiyor, vaadettikleri hızı verememeye başladılar son 4-5 ay içinde. Yazıyorum, geri dönüş yapmıyorlar...

Netspeed mi geçsem diye kararsızım. TurkNet zam konusunda çok sıkıntı.
NetSpeed güzel hocam. NetSpeed geçin.

Geri
Yukarı