TurkNet'e geçmek

Eğer 35 mbps hız istiyorsanız NetSpeed tarzı çok bilinmeyen firmalar tercih edebilirsiniz hem tarife olarak 10 tl daha ucuz hem de çok bilinmedikleri için müşteri kapasitelerini genişletmek ve müşteriye olumlu izlenim bırakmak amaçlı yüksek performans sağlıyorlar. Ayrıca taahhüt bulunmuyor ve şikayetvar.com üzerindeki notlandırmaları diğer internet firmalarına göre yüksek. Müşteri hizmetleri de bulunuyor isterseniz bir araştırın derim.
Hocam NetSpeed de gözüme çarpı İSS araştırmalarımı yaparken.
Daha fazla detay biliyormusunuz?
Siz kullandınız mı?
Paket loss var diyorlar fakat.

Siz kullandınız mı?
Package loss genellikle altyapıdan kaynaklı olsa da bazen ISS sorunu da olabiliyor, ben kendim şahsi olarak deneyimlemedim fakat vaad ettikleri şeyler az değil 75 tlye müşteri hizmetleri olan 35 mbps internet sunabilen, vaad ettiği özellikler çerçevesinde rakibi olmayan bir firma. Fakat kalitesi konusunda sizi yönlendirebileceğim bir deneyimim yok. Forumlarda gördüğüm kadarıyla memnun olanlar fazlalık gibi görünüyor.
Yukarıda da bahsettiğim gibi yeni gelişen bir firma olduğu için müşteri kapasitelerini arttırmak için de performansı yüksek tutmamaları onlar için önemli bir etken taahhüt de vermiyorlar ayrıca. Ben kendim geçiş yapacaktım fakat 100 mbps tarifeleri bulunmuyormuş o yüzden vazgeçtim.

Siz kullandınız mı?
13 aydır yıldır netspeed kullanıyorum. çok memnunum. 75 mbitlik tarifeyi kullanıyorum. 74.5 mbit download 7.5 mbit upload ve 7 ms ping alıyorum. csgo gibi oyunlarda pingim 30 ms oluyor genelde. geçmeni öneririm.

Geri
Yukarı