TurkNet'e karşı ön yargı

WeissesFleisch

Hectopat
Herkese merhaba, forumda TurkNet kullan arkadaşların açtığı konularda yazılan mesajların altına sürekli hahaha ifadesi sürekli aşağılayıcı mesajlar görüyorum. Bunun nedeni nedir? 6 aydır TurkNet abonesiyim. 35 Mbps'lik pakete 85 TL ödüyorum ve 35 Mbps'lik hızı her zaman alıyorum. Bu kişilerin hiç TurkNet kullanmadığına da eminim. İnsanlar bilgi almak için konu açıyor, nasıl paket değiştiririm diye soruyor, yardımcı olmaya çalışıyoruz, bir kişi çıkıp aklı sıra dalga geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, forumda TurkNet kullan arkadaşların açtığı konularda yazılan mesajların altına sürekli hahaha ifadesi sürekli aşağılayıcı mesajlar görüyorum. Bunun nedeni nedir? 6 aydır TurkNet abonesiyim. 35 Mbps'lik pakete 85 TL ödüyorum ve 35 Mbps'lik hızı her zaman alıyorum. Bu kişilerin hiç TurkNet kullanmadığına da eminim. İnsanlar bilgi almak için konu açıyor, nasıl paket değiştiririm diye soruyor, yardımcı olmaya çalışıyoruz, bir kişi çıkıp aklı sıra dalga geçiyor.

275TL'ye Gigabyte internet verıyorlar daha ne yapsınlar.

Sebebi herkesin aldığı hizmet aynı olacak diye bir durum yok. Altyapısı kötüdür internet hızı düşüktür Türknete suç atıyordur. Yada full kötü hizmet almıştır. Ben Oris Telekom diye bir şey kullanıyorum. 45 Download 8 Upload download düştü 35 e yakın zamanda arayacağım müşteri hizmetlerini (öylesine belirttim).

Yaklaşık 1 - 1.5 senedir Turknet kullanıcısıyım. 100 Mbps paket kullanıyorum, 95 TL fatura ödüyorum. Ben de çok memnunum şahsen bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Müşteri hizmetlerinin eline düşmezseniz gayet fiyat performans bir firma.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-21 115847.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-21 115847.png
    4,8 KB · Görüntüleme: 40
Tamamen altyapı ile ilgili o başı çeken adlarını ağzıma almak istemediğim firmalar hariç nerdeyse geri kalanı en iyi interneti kendilerince en iyi fiyata vermeye çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı