TurkNet'e nasıl geçilir?

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, Millenicom'dan geçiş yaptım 3.8Mbps download vardı ve hâlâ öyle. Normalde 35 almam gerekiyor. TP-Link modem kurulumu yaptım. Nasıl interneti tamamen TurkNet yaparım? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Yarın telefon üzerinden arama gerçekleştireceğim hocam bu sorun sizce şeyden olabilir mi altyapıyı yeni yaptılar ve şu an kapının önünde kablo var ve daha hiçbir eve bağlanmadı bu yüzden olabilir mi acaba?

Arkadaşlar internet alacağınız zaman sözleşmenin içinde 35 mbps'e kadar 50 mbps'ye kadar vb. ifadeler varsa önce altyapınızı net bir şekilde öğrenin yoksa canınız sıkılabilir ilerleyen günlerde.

Arkadaşlar internet alacağınız zaman sözleşmenin içinde 35 Mbps'e kadar 50 Mbps'ye kadar vb. ifadeler varsa önce altyapınızı net bir şekilde öğrenin yoksa canınız sıkılabilir ilerleyen günlerde.

Hocam ben öğrendim fakat şu an garip bir şekilde internetim hala Türk telekommuş gibi gözüküyor TP-Link sitesine girince ise Türk Telekom T1712 yazıyor internet adı olarak.

Yarın telefon üzerinden arama gerçekleştireceğim hocam bu sorun sizce şeyden olabilir mi altyapıyı yeni yaptılar ve şu an kapının önünde kablo var ve daha hiçbir eve bağlanmadı bu yüzden olabilir mi acaba?

Olabilir ya yenidir ya da çok eski. Sizlere giriş bilgileri veriliyor buradan destek talebi ile çözüme daha hızlı kavuşursun.
Hocam ben öğrendim fakat şu an garip bir şekilde internetim hala Türk telekommuş gibi gözüküyor TP-Link sitesine girince ise Türk Telekom T1712 yazıyor internet adı olarak.
Ne zaman geçiş yaptınız ?

Geri
Yukarı