TurkNet'in Beyanı

Fiyat arttırımı konusunda geçen ki 5₺ zamdan 3 ay önce nisanda bilgilendirme yapılmıştı. Yani öyle hadi zam yapıyoruz deyip direk yapmıyorlar.

Yanıtınız için teşekkür ederim, kendileride 1 yıllık sabit fiyat garantisi verdiklerini, 1 yıl sonunda ise bir zam yapılacaksa bildirildiğini söylediler.

Öneriniz için teşekkür ederim, fakat sizin de hak vereceğinizi umarak sadece tek bir cümleyle böyle bir şey yapmayı planlamıyorum, eğer ki daha çok açarak, konudaki soruları cevaplandırarak önerirseniz benim için daha iyi olur.

Türknet ISS için yüzlerce şikayet var araştırabilirsin. Başka sitelerde de mevcut. NetSpeed, TT'nin altyapısını kullanıyor fiyatları da iyi. Taahhüt yok, AKN siz paketleri mevcut. Sitesinden bakabilirsin.

Türknet ISS için yüzlerce şikayet var araştırabilirsin. Başka sitelerde de mevcut. NetSpeed, TT'nin altyapısını kullanıyor fiyatları da iyi. Taahhüt yok, AKN siz paketleri mevcut. Sitesinden bakabilirsin.

Buradaki konumda aslında onlarla olan muhabbetlerden bahsettim, bir göz atmanızı isterim. Onlarla alakalı kafamda soru işaretleri bulunmakta. Konu içerisinde detaylı açıklama bulunmakta, yorumlarınız benim için önemli, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı