Turktelekom internet iyi mi?

Kesilme sorunu olur mu hocam, görüntülü konuşma yaparken?

Önerin var mı hocam?
Bende 16 kullanıyorum. 1 PC, 1 laptop, Mediabox (IPTV) ve 2 cep telefonu sürekli açık ve bağlı sıkıntı yaşamıyorum. Hepsi açıkken görüntülü konuşmadada sıkıntı yok. Tabiki cep telefonun kaliteside az çok fark ediyor ram ve işlemciden dolayı.

Hocam görüntülü konuşma için ne kadar hız gerekiyor bilmiyorum kopma olmaması için ama fiyat tuzlu. TurkNet, NetSpeed veya Millenicom bakın derim.

Evet maalesef TR'de fiyatlar çok uçuk. Ancak genelde ne kadar ekmek o kadar köfte oluyor. Türk Telekom genelde stabildir tecrübem.

Hocam TurkNet ile Netspeed arasında kaldım. Neden Netspeed bahseder misiniz?

Yaşadığım yerde çoğu İnternet sağlayıcısı altyapı yüzünden sorunlar yaşarken Netspeed sorunsuz hizmet veriyor. Ping sorunları yaşamıyorum ve indirme hızı en düşük 4'ü görüyor (kablo yerine adaptör ile bağlı olduğum için, kabloyla bağlanınca en düşük 8 MB ile indiriyor) ancak tek sorunu 40 yılda bir de olsa IP sorunları yaşaması. Eğer bulunduğunuz yerde TurkNet altyapısı varsa direkt TurkNet almanızı öneririm, TurkNet altyapısı yoksa Netspeed alın.

Yaşadığım yerde çoğu İnternet sağlayıcısı altyapı yüzünden sorunlar yaşarken Netspeed sorunsuz hizmet veriyor. Ping sorunları yaşamıyorum ve indirme hızı en düşük 4'ü görüyor (kablo yerine adaptör ile bağlı olduğum için, kabloyla bağlanınca en düşük 8 MB ile indiriyor) ancak tek sorunu 40 yılda bir de olsa IP sorunları yaşaması. Eğer bulunduğunuz yerde TurkNet altyapısı varsa direkt TurkNet almanızı öneririm, TurkNet altyapısı yoksa Netspeed alın.
Hocam, her iki altyapı da var. IP sorunu tam olarak nedir bir bilgim yok. Önemli bir şey mi?

Hocam, her iki altyapı da var. IP sorunu tam olarak nedir bir bilgim yok. Önemli bir şey mi?

Örnek olarak şu an IP adresi değiştiği için GeForce Experience ve sahibinden.com'a giremiyorum. Zaman içinde geçiyor ancak sıkıntı çıkarabiliyor. Eğer TurkNet'in GigaFiber altyapısı varsa direkt TurkNet alın (1.000 Mbps İnternet) ama altyapısı yoksa Netspeed alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı