Tuvalet nasıl tutulur?

slsflex

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam, arkadaşlar. Ben şu an bir aile dostumuzun evindeyim ve tuvalet yerde olanlardan ve ben bu tuvaletleri ölsem kullanamam. 2 gündür büyük tuvaletimi tutabildim ama yarın dönüyoruz; ne yapsam daha rahat yarına kadar tutarım? Böylr devam ederse dayanamayacağım, altıma bırakacağım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, arkadaşlar. Ben şu an bir aile dostumuzun evindeyim ve tuvalet yerde olanlardan ve ben bu tuvaletleri ölsem kullanamam. 2 gündür büyük tuvaletimi tutabildim ama yarın dönüyoruz; ne yapsam daha rahat yarına kadar tutarım? Böylr devam ederse dayanamayacağım, altıma bırakacağım artık.

Kalçanızı kaşıyın ilginç ama işe yarar bir yerde görmüştüm bu arada 2 gün tutmakta zordur helal olsun.

Sağlık açısından çok zararlı. Salın gitsin birşey olmaz.

Hayatta her zaman karşınıza alafranga tuvalet çıkmayacak. Yurda, askere vs. gittiğinizi düşünün. Ne yapacaksınız o halde? Tutmak yerine gidin yapın. Bir şekilde alışın.

Geri
Yukarı