Tuvalet Terliğini Islatan Misafir Çocuğu

Çok da abartılacak bir durum değil, daha önce başıma geldi, bu kadar büyüktmek ne bileyim yani. Zaten İslam’a göre her tuvalete gittiğinizde çorabı çıkartıp paçanızı çekmeniz gerekiyor. Misafir çocuğunun İslam’a uyması bence iyi bir davranış. Terliği temiz bırakmış çocuk. 😁

1611951319135.png

Benim de abim tuvalet terliğini çok ıslatırdı. Bir ara abimle bu konu hakkında kavga bile etmiştim. :) Mis gibi sıcacık çorabım var. Tuvalet terliğine bir basıyorum tüm günüm berbat hale geliyor. Sıcacık mis gibi çorabı çıkarıp soğuk, buz gibi çorabı giymek zorunda kalıyorum. :(

Ayak serçe parmağını sehpaya çarpmak gibi bir kardeşi daha var bu olayın.

Hocam ıslak çorabını vur çocuğun suratına.(!) Hocam çocuk diyorsun sonuçta.Yapacak bir şey yok.
Hocam çocuk ama 13 yaşında, bence idrak edebiliyordur artık.
Çok da abartılacak bir durum değil, daha önce başıma geldi, bu kadar büyüktmek ne bileyim yani. Zaten İslam’a göre her tuvalete gittiğinizde çorabı çıkartıp paçanızı çekmeniz gerekiyor. Misafir çocuğunun İslam’a uyması bence iyi bir davranış. Terliği temiz bırakmış çocuk. 😁
Temiz olduğunu nereden çıkardınız hocam? Konu tuvalet sonuçta. Tuvaletin içine batırıp çıkarmış da olabilir, işemiş de...
Çorabın suyunu bir bardağa sık sonra üzerine meyve suyu veya kola doldur ver içsin.
Güzel taktik hocam, kola alırsam denerim.

Geri
Yukarı