Twısted Mınds 27 TM27DQI QHD 240 Hz alınır mı?

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Değerli hocalarım merhaba, kaç gündür bu monitörü araştırıyorum ancak daha aramızda alan inceleyen yok. Fiyatına göre özellikleri çok iyi siz değerli hocalarımın yorumlarını merak ediyorum.
@Saint Lucia
@P R O F O U N D

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermem. Global pazarda satış rakamları büyük olan marka/modelleri inceler-öneririz.
Referans alınmamış monitörleri önerince isyan çıkıyor sonra.
Üzerine haksız konumuna düşüyoruz.
Sana önerim bu tür markalardan uzak durman.
Anladım kardeşim çok teşekkür ederim

Hocam bunun hakkında düşünceniz nedir peki
@Saint Lucia

Son düzenleme:
Kronik sorunlu maalesef.
Black smearing var. Yani bulaşma ve aşırı ghosting.
Oyuncuların canını sıkan sorunlar desem daha doğru olur.

Nasıl bir monitör arıyorsunuz? Bütçe nedir?
Yani 10 bin tl bütçem var. Ya 4K 60 Hz monitör alacağım ya da 2K 200 Hz üstü monitör arıyorum. Ekran kartım Rtx 4080

Yani 10 bin TL bütçem var. Ya 4K 60 Hz monitör alacağım ya da 2K 200 Hz üstü monitör arıyorum. Ekran kartım RTX 4080

60 Hz bulursun fakat 2K/200Hz olayı olmaz. Sıfır monitör ıskalasında böyle bir seçeneğin yok.
İkinci el kovalıyorsan şansa bağlı. Temiz ürün bulmak lazım.
Çoğu ürünün stokunu çekti satıcılar. Piyasa zamlanacağı için ürün bekletiyorlar.
Bu ara zamanda şunları önerebilirim.

60 Hz bulursun fakat 2K/200Hz olayı olmaz. Sıfır monitör ıskalasında böyle bir seçeneğin yok.
İkinci el kovalıyorsan şansa bağlı. Temiz ürün bulmak lazım.
Çoğu ürünün stokunu çekti satıcılar. Piyasa zamlanacağı için ürün bekletiyorlar.
Bu ara zamanda şunları önerebilirim.
Peki 4K 60 Hz mi tavsiye edersiniz yoksa bu önerdiklerinizden mi

Peki 4K 60 Hz mi tavsiye edersiniz yoksa bu önerdiklerinizden mi?

Mesela 4K/60Hz'de önerim MSI G281UV Monitör budur.

Lakin bilgisayara TV bağlar gibi düşük Hz'li monitör bağlama işini pek mantıklı bulmuyorum.
Olur ama tercih meselesi.

Yüksek Hz'nin akıcılığı var çünkü. Akıcılık önemli bir unsurdur masaüstü sistemlerde.

Eğer 31 inç seviyorsan önerdiğim Dell F/P üründür. Forumda incelemeleri çokça mevcut. Üzmez.

Mesela 4K/60Hz'de önerim MSI G281UV Monitör budur.

Lakin bilgisayara TV bağlar gibi düşük Hz'li monitör bağlama işini pek mantıklı bulmuyorum.
Olur ama tercih meselesi.

Yüksek Hz'nin akıcılığı var çünkü. Akıcılık önemli bir unsurdur masaüstü sistemlerde.

Eğer 31 inç seviyorsan önerdiğim Dell F/P üründür. Forumda incelemeleri çokça mevcut. Üzmez.
Peki 4K 60 Hz ile 2K 165 Hz monitör arasında hangisinde görüntü daha güzel görünür ve daha zevkli olur

Peki 4K 60 Hz ile 2K 165 Hz monitör arasında hangisinde görüntü daha güzel görünür ve daha zevkli olur

4K'da görüntü daha keskin olur ama 2K/165Hz'de daha akıcı görüntü olur.
Oyun dünyasını baz alırsak akıcı görüntü daha önemli rol oynuyor.
2K/165Hz seçimi daha mantıklı.
4K için ileride bir TV alınabilir.

Geri
Yukarı