Twitch TV için reklam engelleme önerisi

Çöp bu hocam. Eğer yayın arkada aciksa reklam kısmında donup kalıyor. Veya yayını izlerken de donup kalıyor.

Bende normal çalışıyor hocam bir problem olmadı şu ana kadar.

Çöp bu hocam. Eğer yayın arkada aciksa reklam kısmında donup kalıyor. Veya yayını izlerken de donup kalıyor.

Sizin uBlock Origin yöntemi daha iyiymiş hocam artık o filtre yöntemini kullanacağım çünkü zaten uBlock Origin kullanıyordum ekstra uzantı kullanmayayım sağolun hocam.

Son düzenleme:
Bekleyin hocam kurtaracagim sizi.

Bu konudakileri yapın oluyor.

İşe yaradığını anlamam için belirli bir süre test edip konuyu güncelleyeceğim hocam. Şimdilik gayet güzel duruyor belirli bir süre test ettikten sonra tecrübelerimi paylaşacağım. Teşekkür ederim şimdiden. Ve O7..

Twitch ve YouTube için yeterli sürede test ettim: YouTube fark etmedi bile. Normalde uBlock dışında farklı bir eklenti kullansam tepeme çöküyordu reklam politikası ama takır takır çalışıyor gayet. Gel gelelim asıl Twitch mevzusuna; reklamları anlık olarak engelliyor ve takılma, donma ve bahsedilen görüntü kalitesi düşme sorunu bile yok. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise Paul'un yönlendirdiği konudaki adımları sırasıyla uygulamanızı ve ekstra olarak tavsiye edilen Privacy Badger'i ayarları ile beraber kurmanızı tavsiye ederim. Beni fazlasıyla rahatlattı uBlock Origin ve Privacy Badger. Konu için tekrardan teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch ve YouTube için yeterli sürede test ettim: YouTube fark etmedi bile. Normalde uBlock dışında farklı bir eklenti kullansam tepeme çöküyordu reklam politikası ama takır takır çalışıyor gayet. Gel gelelim asıl Twitch mevzusuna; reklamları anlık olarak engelliyor ve takılma, donma ve bahsedilen görüntü kalitesi düşme sorunu bile yok. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise Paul'un yönlendirdiği konudaki adımları sırasıyla uygulamanızı ve ekstra olarak tavsiye edilen Privacy Badger'i ayarları ile beraber kurmanızı tavsiye ederim. Beni fazlasıyla rahatlattı uBlock Origin ve Privacy Badger. Konu için tekrardan teşekkürler hocam.

Çözüm isaretlerseniz mutlu uyuyabilirim 😋

@Paul Walker galiba konu öneri olarak açıldığından çözüm olarak işaretlenemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı