Twitch yayıncısı ile kavga ettim ve dava açmayı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tekrar yazıyorum. Avukatımla konuştum. Davacı olsak kazanacağımızı fakat değmeyeceğini söyledi. Benimde sinirim dindi zaten. Yayıncı baya korkmuş görünene göre bazı kısımlar silinmiş falan ben küfür etmedim diyormuş şimdi. Uğraşmak istemiyorum kısacası. Bu yorumun altına çok fazla yazı yazmayın lütfen herkes görsün. İlla bir şey yapmak istiyorsanız benim yaptığım gibi Twitch'e şikayet edin. Ben video kanıtlı şekilde ettim zaten büyük ihtimal hesabı kapanacaktır. Sizde ederseniz kalıcı kapanma ihtimali olabilir. Teşekkür ederim.

Değmeyecek olan ne hocam merakımdan soruyorum. Sonuçta bu durumu yaşayacak başka insanlar da olacağından sizin bu bilgileriniz önemli olacaktır.

Tabi uğraşmak biraz imkan gerektirebilir ve bazı masraflar çıkacaktır veya uğraşılması gerekiyordur. Bu açıdan kanalın kapatılması belki yeterli ceza olarak görülebilir.

Ayrıca Twitch'e nasıl ve ne şekilde şikayet edeceğimizi yazarsanız şikayet etmek isteyenler için bir yol göstermiş olursunuz. Belki dediğiniz gibi kanalın kalıcı kapatılmasında daha etkili olabilir.

Konuyu açan arkadaş sonuna kadar haklı yayındaki belirttiği kısmı izledim.Tavsiyem dava açın derim yayın boyunca her bir yorumun her bir cümlenin içinde anneli bacılı küfürler kullanılması yanlış, küfür edebilir kendi karakteridir fakat her bir cümlede anneli bacılı küfürler edilmesi yayıncının da kelime haznesinin ne kadar olduğunu gösterir.Bu arada @Viktor R3znov adlı arkadaşın yorumunu dikkate almazsanız kendinize iyi edersiniz çünkü ne konuştuğunu ne yorumladığını süzgecinden geçirecek yaşta değil sanırım."Bana birader diye konuşan kişiye şiirler sayardım diyip sonrasında küfür etmezdim ama sert konuşurdum" demesinden anlıyorum.

Değmeyecek olan ne hocam merakımdan soruyorum. Sonuçta bu durumu yaşayacak başka insanlar da olacağından sizin bu bilgileriniz önemli olacaktır.

Tabi uğraşmak biraz imkan gerektirebilir ve bazı masraflar çıkacaktır veya uğraşılması gerekiyordur. Bu açıdan kanalın kapatılması belki yeterli ceza olarak görülebilir.

Ayrıca Twitch'e nasıl ve ne şekilde şikayet edeceğimizi yazarsanız şikayet etmek isteyenler için bir yol göstermiş olursunuz. Belki dediğiniz gibi kanalın kalıcı kapatılmasında daha etkili olabilir.
Benim için değmeyecek şey böyle bir tip için popomu kaldırıp şikayetçi olmaya gitmek. Bu tip insanların oyun dışında bir hayatı yok. 20 izleyici ile kendisini Twitch kralı olarak tanımlıyor. 20 izleyicinin 5 tanesi kendi moderatörü zaten. Oyun yeteneği desen her oyun için konuşuyorum kardeşimi koysan çok daha iyi oynar. Kolsuz demekle gerçekten çok iyi etmişim gerçekten kolsuz. Arkadaş zaten korkudan baya bir tırsmış. Dava açacağım derken aç bende açacağım demişti. Şimdi soranlara şu cevabı veriyormuş; ''ya o küçük bir kavgaydı oldu bitti''. Bu forumu okuyup yetiştirenler olmuştur zaten hemen. Bu yazılardan falan haberi vardır kesin. Şu sıralar aklıma çok iyi bir fikir var aslında yapmalı mıyım bilmiyorum. Arkadaşın ailesinin iletişim adresleri var bende. Annesine babasına o küfür ettiği videoları gönderip biraz terbiyeli bir evlat yetiştirin demek istiyorum fakat karar veremedim çok ileri mi gidiyorum acaba?

Vazgeçmemin en büyük nedeni arkadaşlarım yalnız. Bazı arkadaşlarıma bu konu hakkında konuşmuştum. Uğraşmaya değmez dedi hiç biri. Biraz daha dürüst konuşmak gerekirse olayı unuttum gittim bile denebilir. O an sinirime hakim olup bu konuyu açmasam 2 saat sonra unuturdum belkide.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu açan arkadaş sonuna kadar haklı yayındaki belirttiği kısmı izledim.Tavsiyem dava açın derim yayın boyunca her bir yorumun her bir cümlenin içinde anneli bacılı küfürler kullanılması yanlış, küfür edebilir kendi karakteridir fakat her bir cümlede anneli bacılı küfürler edilmesi yayıncının da kelime haznesinin ne kadar olduğunu gösterir.Bu arada @Viktor R3znov adlı arkadaşın yorumunu dikkate almazsanız kendinize iyi edersiniz çünkü ne konuştuğunu ne yorumladığını süzgecinden geçirecek yaşta değil sanırım."Bana birader diye konuşan kişiye şiirler sayardım diyip sonrasında küfür etmezdim ama sert konuşurdum" demesinden anlıyorum.

Ben videoyu izlemeden, konuyu açan arkadaşın salt hatalı olduğunu ve farklı cümleler de söylemiş olduğunu düşünerek öyle söyledim. Sen, sana birader diye artistlik yapıldığında susacak bir tipe sahipsen o senin kişiliğin.

Sonradan videoyu izleyince, konuyu açan arkadaşa hatalı olduğunu söylemekle birlikte, yayın yapan şahısa da ayar oldum ve eleştirdim. Bir insana şiirler döşemek ayrı, karısına kızına sövmek ayrı. Yayını yapan kişi dozunu kaçırmış. Sonuçta sert sözlerin de bir dozu var. Bir insana argo ve şahsına sözlerle de çıkışabilirsin.

Boş konuşma. Ben videoyu izlemeden, konuyu açan arkadaşın salt hatalı olduğunu ve farklı cümleler de söylemiş olduğunu düşünerek öyle söyledim. Sen, sana birader diye artistlik yapıldığında susacak bir tipe sahipsen o senin kişiliğin.

Sonradan videoyu izleyince, konuyu açan arkadaşa hatalı olduğunu söylemekle birlikte, yayın yapan şahısa da ayar oldum ve eleştirdim. Bir insana şiirler döşemek ayrı, karısına kızına sövmek ayrı. Yayını yapan kişi dozunu kaçırmış.

Yaşımı da merak ediyorsan, Steam'in varsa iletişim kurabiliriz. Bu aralar laf yetiştiremeyen herkesin ağzında yaş muhabbeti var. Her 18 yaşına giren, kendisini büyümüş sanıyor. İlginç tipler.
Hocam tamam olay kapandı oldu bitti. Yeni tartışma yaratmayalım şimdi lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı