Twitch yayını için 2 Mbps upload yeterli mi?

emrecup

Decapat
Ben PUBG, CS:GO ve Rocket League ağırlıklı Twitch yayını yapmak istiyorum. Araştırmalarda yayın yapılması için en az 2 Mbps upload yeterli diyorlar. Sizce 2 Mbps upload yeterli midir oyunlar için?
Hiç 2 Mbps upload ile PUBG veya CS:GO için test yayınları var mıdır ve kalitesi sizce iyi olur mu? Beni lütfen bilgilendirin, şimdiden teşekkür ederim. İyi günler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Mbps yeterli bir değer değil. Yapılabilir mi, evet ama 720p yayın yapılamaz. Daha düşük çözünürlüklerde ve 30 FPS yayın yapılabilir.
Kalite beklemeyin.

Ben PUBG, CS:GO ve Rocket League ağırlıklı Twitch yayını yapmak istiyorum. Araştırmalarda yayın yapılması için en az 2 Mbps upload yeterli diyorlar. Sizce 2 Mbps upload yeterli midir oyunlar için?
Hiç 2 Mbps upload ile PUBG veya CS:GO için test yayınları var mıdır ve kalitesi sizce iyi olur mu? Beni lütfen bilgilendirin, şimdiden teşekkür ederim. İyi günler hepinize.
Ben 2Mbps upload ile denedim yayında donmalar ve oyunlarda yüksek ping değerleri ile karşılaştım. Kaliteli bir yayın yapamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı