Twitch yayınları izlerken donuyor

gRoved06

Hectopat
Daha fazla  
YouTube üzerinden 8K videoyu rahat rahat açıp izlerken, Twitch üzerinden yayıncı fark etmeksizin 1080P60FPS veya daha düşük seçeneklerde donmadan izleyemiyorum. Superonline fiber 200 Mbps kullanıyorum ve hat değerlerim oldukça normal. Superonline'ı arayıp konuştuğumda onlar tarafında da bir sıkıntı görünmediğini söylediler.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Superonline fiber 100mbit kullanıyorum. Upload/download değerlerim oldukça iyi ancak son 3 gündür Twitch ve Kick'te canlı yayın izlemek neredeyse mümkün olmuyor. Sorun başladıktan sonra sadece bir sefer Kick'te 720p ile takılmadan izleme alabildiğim oldu ancak Twitch'te 160p'de bile takılıyor. Superonline tarafında yapılan kontrollerde hat ve bağlantımda herhangi bir problem mevcut değil. Sorunu hem pc'de hem de mobilde yaşıyorum. Bölgesel bir bant daraltma mı var diye düşünmeden edemiyorum.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Superonline fiber 100mbit kullanıyorum. Upload/download değerlerim oldukça iyi ancak son 3 gündür Twitch ve Kick'te canlı yayın izlemek neredeyse mümkün olmuyor. Sorun başladıktan sonra sadece bir sefer Kick'te 720p ile takılmadan izleme alabildiğim oldu ancak Twitch'te 160p'de bile takılıyor. Superonline tarafında yapılan kontrollerde hat ve bağlantımda herhangi bir problem mevcut değil. Sorunu hem pc'de hem de mobilde yaşıyorum. Bölgesel bir bant daraltma mı var diye düşünmeden edemiyorum.
Aynı şeyi düşünüyor ve yaşıyorum. Sanırım bant daralması gerçekten.

Aynı problem bende de var, yabancı yayıncıların yayınını 1080p 60FPS izleybilirken Türk yayıncıların yayınlarında sürekli donma oluyor. Yer İzmir.

Edit: VPN'siz 160p de donarken, VPN ile 1080 izleyebiliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aynı sorunu 1 haftadır ben de yaşıyorum. İnternet değerlerim çok normal Superonline 500Mbit internet kullanıyorum fakat canlı yayınlarda Kick olsun Twitch olsun sürekli donuyor. Bizim yapabileceğimiz bir işlem var mı sizin sorun çözüldü mü devam ediyor mu?
İl: Ankara

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı