Çözüldü Twitch'e para kazanmak için başlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GökhanÖzev

Hectopat
Arkadaşlar benım hayalım ınternetten para kazanmak daha doğrusu benı seven bir kitle elde etmek oyun oynamayı sevıyorum ve ıyı oynuyorum fakat bıldıgınız gıbı Youtube'un yenı yasası oyun gibi tüm kanalların kazancını bitirdi.

Yaklaşık 2 aydır Twitch'e başlamayı dusunuyorum fakat büyük yayıncılar harıcı dıgerlerına bakıyorum 5-10 kısı ızlıyor.

Tutunabılır mıyım acaba?

Önerınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabikide kazanabilirsin ama ünlü olman gerekiyor bağışlar ve sponsorluklar için. Zaten ünlü olunca her yayın 2 3 Tl gelse bile ayda güzel geliyor yaparsın arada gelen 1000 Tl paralarını saymıyorum.

Şimdi başlayacaksan, şunu unutma en azından 2 3 yıl kendi masrafını kendin karşılayacaksın. Sistem, Oyun, Uygulama, İnternet, Çekiliş ondan sonra amorti etmeye başladığında artık twichin parçası olmuşsundur. 2.Yol ise PinkSparkles gibi başarılı yayıncıların emin adımlar ile ilerlediği yol, baktın takipçiler gidiyor, iki dans et veya kendi kasetini sızdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı