Twitch'te gelişmek için ne yapmalıyım?

aasmcan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming A520M-PLUS WiFi - CPU: AMD Ryzen 5 5600 - GPU: Asus Dual AMD RX 6600 - RAM: XPG 16GB(2x8GB) Spectrix D41 RGB 3200mhz CL16 - SSD 1: Kingston 500GB NV2 NVMe 3500MB-2100MB M.2 - SSD 2: Kingston SSDNow 240GB SATA 3 V300
Mouse: Razer Mamba Elite - Pad: SteelSeries QcK L - Klavye: Razer Blackwidow Chroma - Kulaklık: Razer Barracuda X 2022
Bir Twitch kanalım var. Bir süredir yayın deniyorum ama izleyiciye ulaşamıyorum. Bu yüzden öncelikle Youtube üzerinden oynadığım oyunlardaki güzel ve komik anlarımı editleyip kanalımda sunmayı düşünüyorum. Bazı yayıncılar önce Youtube kanalında kendine bir kitle kazanıp daha sonrasına Twitch'e geçiyormuş. Sizce neler yapabilirim? Bunu yapmaya çok hevesli ve istekliyim, sabrım da var çok şükür :) Önerileriniz vs. varsa zevkle dikkate alacağım. Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitlenizle sohbet havasında bir yayın geçirebilirseniz eğer, daha çok izlenme alabilirsiniz.
Eğer başka bir platform deneyebilirrim diyorsanız da dLive'a bir bakın derim.

O komik anları ünlü Twitch yayıncılarına gönder izlesinler. Biraz para gider ama 4 5 sağlam yayıncıya göndersen ve birinden patlasa ufak tefek bir kitlen olur. Onlarla büyürsün. Ama bunlar Twitch yayıncısı olmayan birinin tavsiyeleri. Kolay gelsin.

Bir Twitch kanalım var. Bir süredir yayın deniyorum ama izleyiciye ulaşamıyorum. Bu yüzden öncelikle Youtube üzerinden oynadığım oyunlardaki güzel ve komik anlarımı editleyip kanalımda sunmayı düşünüyorum. Bazı yayıncılar önce Youtube kanalında kendine bir kitle kazanıp daha sonrasına Twitch'e geçiyormuş. Sizce neler yapabilirim? Bunu yapmaya çok hevesli ve istekliyim, sabrım da var çok şükür :) Önerileriniz vs. varsa zevkle dikkate alacağım. Teşekkür ederim şimdiden.
Kullanıcı adı atar mısınız Twitch'de? şu Mavi Ekranı çözeyim, sizi izlerim, bir de gece yayınları yapmak daha etkili olur.

Son düzenleme:
İfşanı çıkart, Lylo'yu bile geçersin (!).

Edit: O an en çok izlenen yayındaki oyunu oynayabilirsin.
Aman hocam ifşa falan Allah korusun :D En iyi oynayabildiğim oyunları (csgo, cod vs.) oynamaya çalışıyorum genellikle.
Kitlenizle sohbet havasında bir yayın geçirebilirseniz eğer, daha çok izlenme alabilirsiniz.
Eğer başka bir platform deneyebilirrim diyorsanız da dLive'a bir bakın derim.
İnşallah bir kitle edinirsem öyle yapacağım. :)
O komik anları ünlü Twitch yayıncılarına gönder izlesinler. Biraz para gider ama 4 5 sağlam yayıncıya göndersen ve birinden patlasa ufak tefek bir kitlen olur. Onlarla büyürsün. Ama bunlar Twitch yayıncısı olmayan birinin tavsiyeleri. Kolay gelsin.
Teşekkür ederim. Komik anlar editi yapmaya çalışıyorum.

Aman hocam ifşa falan Allah korusun :D En iyi oynayabildiğim oyunları (csgo, cod vs.) oynamaya çalışıyorum genellikle.
COD BO4 oynarsanız, yeni jenerasyon kitleyi yakalarsınız, COD BO3 içinde aynı, FIFA 19-20 oynarsanız Ortaokul kitlesini yakalarsınız, Witcher 3 oynarsanız 20-35 yaş aralığını yakalarsınız, CS:GO oynarsanız her kitle, LOL oynayıp soytarılık yaparsanız, ergen kitleyi yakalarsınız. O yüzden en iyisi Skyrim Oblivion ve diğer Skyrim oyunları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı