Two trees buler V2 yazıcı hatalı baskı alıyor

Abi şöyle bir şey fark ettim tabla ayarını tam yapıyorum güzel oluyor ama baskıda tablaya yine yakınlaşıyor neden olabilir gerginlik ya da tabla ayarını tam yapanıyorum. @Siyah Martı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabla ayarını bu videoya bakarak yapabilirsiniz. İyi yapmanıza rağmen sonradan Nozzle'ın tablaya yaklaşması aklıma kaplinin tam sıkılmamış olabileceğini getirdi. Kaplinin vidalarını iyice sıkın. Bunun dışında bir önerim yok maalesef. Ben böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım. Belki @NothingGood yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabla ayarını bu videoya bakarak yapabilirsiniz. İyi yapmanıza rağmen sonradan Nozzle'ın tablaya yaklaşması aklıma kaplinin tam sıkılmamış olabileceğini getirdi. Kaplinin vidalarını iyice sıkın. Bunun dışında bir önerim yok maalesef. Ben böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım. Belki @NothingGood yardımcı olabilir.

Arkasında Z ekseni için bir tuş gibi bir şey yok bazen o oynuyor aşağı kayıyor ondan olabilir mi ya da ondan oluyorsa onu tam nereye takmalıyım.

Arkasında Z ekseni için bir tuş gibi bir şey yok bazen o oynuyor aşağı kayıyor ondan olabilir mi ya da ondan oluyorsa onu tam nereye takmalıyım.
Neyden bahsettiğinizi anlamıyorum ki. Biraz açıklayıcı yazmaya çalışın. Ben Z ekseni için olan Kaplinden bahsediyorum. Onun vidası gevşekse belki Z eksen atlama olabilir.

Neden bahsettiğinizi anlamıyorum ki. Biraz açıklayıcı yazmaya çalışın. Ben Z ekseni için olan kaplinden bahsediyorum. Onun vidası gevşekse belki Z eksen atlama olabilir.

Adamın elinde tuttuğu parça.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231219-102308_YouTube.jpg
    Screenshot_20231219-102308_YouTube.jpg
    292,3 KB · Görüntüleme: 8
Adamın elinde tuttuğu parça.
Bende ondan bahsediyorum.

O aşağı vs kayıyorsa sıkıntı oluşturur. Takılması gereken yer fotoğraftaki yer ama iyi oturmalı ve vidasını sıkmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı