Çözüldü TWRP açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

okinotfound

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Merhbalar bir TWRP ayarını silmek için TWRP üzerinden direkt ınternal Storage sildim. Ardından yeniden TWRP flashladım. Fakat tuşlara basıyorum ama TWRP açılmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam, root ile ROM'u karıştıranlar oluyor. Ondan sordum.

Yani şunu anlatmaya çalıştım bir cihazda TWRP varsa ise ya cihaza Custom ROM yüklenmiştir ya da root vardır aksi taktirde bunlar yoksa TWRP yeniden açılışta gider onun yerine cihazın orijinal stock recovery bölümü gelir wipe vs bölümler.

Tuş kombinasyonlarım doğru. Az önce bir kez daha denedim.
Bir az cihazı kapalı şekilde bekletip deneyin.
Yani şunu anlatmaya çalıştım bir cihazda TWRP varsa ise ya cihaza Custom ROM yüklenmiştir ya da root vardır aksi taktirde bunlar yoksa TWRP yeniden açılışta gider onun yerine cihazın orijinal stock recovery bölümü gelir wipe vs bölümler.
Hocam biliyorum. Sadece siz biliyor musunuz diye sordum.

Ayıpsın hocam teknisyenim ASUS Xiaomi Samsung OnePlus Infinix teknik destek sunuyorum
Konuyu sapitmayalim ama hocam, APK kurunca ROM kurulduğunu sanan insanlar gördüm. Tabi yazmıyor üzerinizde ve sizi de görmedim daha önce. Bir sorayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı