Tws Uyumlu I12 Bluetooth kulaklık alınır mı?

Boyuna takılan taç kulaklıklar var onlar iyi oluyor ama sorun çıkarma ihtimali yüksek bence. Ben de ACL'nin ACB-38 versiyonu vardı. Gayet normal ve düzgün kullanıyordum ama sağ tarafta temassızlıktan dolayı ses kesilmeleri oldu. Yine ACL-18 kullanmıştım sağ taraf koptu. PG kulaklık aldım kırıldı. TWS kulaklıklarda ise kaliteli düzgün kulaklık bulunabilir mi bilmiyorum ama kablolu kulaklıklarda düzgün kullanımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Boyuna takılan taç kulaklıklar var onlar iyi oluyor ama sorun çıkarma ihtimali yüksek bence. Ben de Acl'nin ACB-38 versiyonu vardı. Gayet normal ve düzgün kullanıyordum ama sağ tarafta temassızlıktan dolayı ses kesilmeleri oldu. Yine ACL-18 kullanmıştım sağ taraf koptu. Pg kulaklık aldım kırıldı. TWS kulaklıklarda ise kaliteli düzgün kulaklık bulunabilir mi bilmiyorum ama kablolu kulaklıklarda düzgün kullanımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Aslında fiyat olarak da kullanım olarak da kablolu bana uygun olurdu. Fakat kulaklığı çok anlık kullanan birisiyim. Yani kabloluyu her takıp çıkarttığımda uğraşmak istemiyorum. Fakat çok kıran bozan bir insan değilim. 4-5 sene önce 2,5 TL'ye aldığım kulaklık hala sapasağlam duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı