TYT matematiğe nasıl çalışılmalı?

ahmet01010101

Decapat
Daha fazla  
11. sınıf açık lise öğrencisiyim öncelikle lise tarafında hiçbir temelim yok TYT matematik 0-5 arası net yapıyorum. Sene lisede okulda hiçbir şey öğrenmedim 11. sınıfın başında açık liseye geçtiğimden beri hiç çalışmıyorum sınava 15 ay kaldı ve bir yerden başlamak gerek düşüncesiyle çalışmaya TYT matematikten başlamaya karar verdim. YouTube'da bir kanal seçip oradan devam etmeyi planlıyorum. Hangi kanalları tavsiye edersiniz?

Temel konuları 6 ayda halledersiniz diye düşünüyorum. Herhangi bir net hedefiniz var mı matematikte?

Mert Hoca, gözüm kapalı önerebileceğim müthiş biri. Hem dersler eğlenceli geçiyor hem de alanında uzman. Hem TYT hem de AYT listesi takdire şayan.

Mert hoca, gözüm kapalı önerebileceğim müthiş biri. Hem dersler eğlenceli geçiyor hem de alanında uzman. Hem TYT hem de AYT listesi tak.

Mert hocanın TYT kampına gir çok yararı oldu bana son 3 ayım.

Cevabınız için teşekkürler, dediğim gibi hiçbir lise temelim yok kampa başlamadan önce öğrenmem gereken konular var mı?

Hedefin cidden yüksekse eyüp hoca iyi youtube türkiyede lise matematiğini en iyi ondan öğrenirsin. Ama mert hoca da matematiği sevdirir 0dan anlatır gayet başarılı

Cevabınız için teşekkürler, dediğim gibi hiçbir lise temelim yok kampa başlamadan önce öğrenmem gereken konular var mı?
mert hocanın kitabıyla ilerle yeter zaten tyt matematik temel kavramlarla başlıyor

Hedefin cidden yüksekse Eyüp hoca iyi YouTube Türkiye'de lise matematiğini en iyi ondan öğrenirsin. Ama mert hoca da matematiği sevdirir 0'dan anlatır gayet başarılı.

Mert hocanın kitabıyla ilerle yeter zaten TYT matematik temel kavramlarla başlıyor.

Hocam 2 kanala da baktım mert hocanın 70 günlük kampı daha düzenli ve gözüme çok daha kolay geldi hem de daha ucuz sorum şu ben mert hocanın 70 günlük kampını tamamen dinleyip çözdükten sonra TYT mat cepte olacak mı? Kaç net bekleyebilirim?

Hocam 2 kanala da baktım mert hocanın 70 günlük kampı daha düzenli ve gözüme çok daha kolay geldi hem de daha ucuz sorum şu ben mert hocanın 70 günlük kampını tamamen dinleyip çözdükten sonra TYT mat cepte olacak mı? Kaç net bekleyebilirim?
Aynen mert hoca senin için daha iyi olur yalnız geometri olmadan tyt mat hallolmaz. 30 matematik 10 geometri var bildiğin gibi. Geo olmadan 30 soru üzerinden net toplamaya çalışırsın. Geçen sene arkadaşım vardı tyt 13 15 net yapıyordu geo kampına başlattım 20leri geçmişti. Geometride Kenan karadan ilerlersin.

Bir de kaç net yapabileceğini söyleyemem kapasitene hedefine göre değişir. Ama ortalama bir öğrenci kampı tamamladığında 30 matematik sorusundan 15-20 arası net yapabilir BENCE. Ama iş sende bitecek denemelerle vs sınırlarını zorla yapamadığın soruların üzerine git.

Geri
Yukarı