TYT matematiğe nasıl çalışılmalı?

Hocam kitaplarını bilmiyorum da 1-2 videosunu izledim çok boş yapıyor bence abartıyor yani.

Hocam 9 ve 10. sınıf videolarında YKS de çıkmayan bir sürü şey oluyor tabii ki çıkmasa bile önemli fakat TYT videoları daha iyi olur diye düşünüyorum umarım doğru düşünüyorumdur.
Hocam yarın bile ne olacağını kestiremiyoruz 4 yıl lise gör 40 soru soruluyor her türlü hepsine çalışmak lazım pişman olmayın. Ama bazı konular gelmiyor herkes yapıyor diye ülkenin TYT MAT ortalaması 3-5 net

Önerebileceğin bir playlist var mı dostum ?
Temelin varsa Rehber Matematik 49 günde TYT Matematik öneririm, yoksa Mert Hoca'nın tyt kampları var onları öneririm.

Ama en önemlisi şu, hoca olarak kendine sabit 1 tane seç ama kitap olarak öyle yapma. Hangi kamp yapacaksan yap orası farketmez ama mutlaka yanına 2 tane kitap al 1 kolay zorluk 1 orta zorluk olmak üzere.(Eğer kamp veya dinlediğin hocanın fasikülü varsa onlara ekstra olarak)

Kolay kitap olarak eğer hiç temelin yoksa, 0'ında 0'ıysan, Antrenmanlarla Matematik 2 öneririm(içinde fonksiyon ve 2. derece denklemler yok), temelin varsa Şenol Hoca Merhaba TYT veya Mert Hoca TYT İlk Adım kitaplarına bakabilirsin.

Orta seviye kitap olarak Şenol Hoca'nın TYT sınav ikizini, Benim Hocam yayınlarının soru bankasını öneririm.
Kısa kalabilir ama beğenirsen 49 Günde TYT Mat Kampı kitabına da bakılabilir.

Son olarak, not tutarak izle videoları.

Ben temelim olduğu için direkt 49 günde TYT Mat kampını izledim not tutarak, 2 tane 120 yaprak defter bitirdim ve inanılmaz faydası oldu.

Bileğine kuvvet artık hocam :)

Temelin varsa Rehber Matematik 49 günde TYT Matematik öneririm, yoksa Mert Hoca'nın tyt kampları var onları öneririm.

Ama en önemlisi şu, hoca olarak kendine sabit 1 tane seç ama kitap olarak öyle yapma. Hangi kamp yapacaksan yap orası farketmez ama mutlaka yanına 2 tane kitap al 1 kolay zorluk 1 orta zorluk olmak üzere.(Eğer kamp veya dinlediğin hocanın fasikülü varsa onlara ekstra olarak)

Kolay kitap olarak eğer hiç temelin yoksa, 0'ında 0'ıysan, Antrenmanlarla Matematik 2 öneririm(içinde fonksiyon ve 2. derece denklemler yok), temelin varsa Şenol Hoca Merhaba TYT veya Mert Hoca TYT İlk Adım kitaplarına bakabilirsin.

Orta seviye kitap olarak Şenol Hoca'nın TYT sınav ikizini, Benim Hocam yayınlarının soru bankasını öneririm.
Kısa kalabilir ama beğenirsen 49 Günde TYT Mat Kampı kitabına da bakılabilir.

Son olarak, not tutarak izle videoları.

Ben temelim olduğu için direkt 49 günde TYT Mat kampını izledim not tutarak, 2 tane 120 yaprak defter bitirdim ve inanılmaz faydası oldu.

Bileğine kuvvet artık hocam :)
Hocam çok teşekkürler. 🫡

Geri
Yukarı