TYT Türkçe 25 yapmak zor mu?

Archyx

Yoctopat
Merhaba arkadaşlar, matematik ve fende iyiyim ama Türkçede bir türlü iyi değilim şu an 19-20 net yapıyorum son 2 hafta Full TYT denemesi çözeceğim sınava kadar 25 çıkar mı ve Türkçe den 25 net yapmak zor mu ya?
Not: Paragraf denemesi çözemem çünkü konu çalışıyorum dediğim gibi.
Not: Sınavda Türkçeye bayağı zaman ayıracağım ilk öncelik vermeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paragraf denemesi çözemem
Konu kadar belki de konudan daha önemli paragraf çözmek. Zamanının büyük bir kısmı paragrafa gidecek, o yüzden bu süreyi ne kadar azaltsan o kadar iyi olur senin için.
Yani paragrafları daha hızlı çözebilmek için sürekli paragraf çözmelisin. Tabii ki paragraf çözme taktiklerini öğrenmelisin. Bu videoyu izlemeni öneririm, taktiklerden bazılarının gerçekten faydası dokunmuştu bana. Bahsettiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paragraf taktiklerini öğrensen netin artar. Çoğu paragrafın tamamını okumaya bile gerek yok. Saniyeler içinde çözebileceğin sorular mevcut.

Hocam bütün taktikleri toplamış peki güvenilir mi siz denediniz mi taklaya gelmeleyim sınavda?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıkmış sınav sorularına göre söylüyor bu taktikleri. İşe yarıyor. Geçen sene çıkmış soruları bu taktiklerle çözmeye çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı