TYT ve AYT zor mu?

Thezzerss

Decapat
Daha fazla  
TYT ve AYT (sayısal) sınavında iksindende 370-380 puan yapmak zor bir şey mi? 12.sınıfım AYT neredeyse 0'ım.
TYT de ise en son girdiğim sınavda 20 Türkçe 10 sosyal 6 matematik 2 fen netim vardı. Geçen hafta dershaneye başladım yarından itibaren düzgün çalışmaya başlayacağım dediğim puanları yapmak çok mu zor? Sınıfta ve dershanede herkes çok zor gibisinden konuşuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT basittir ama ilgini vermediğin an arkandan vurur haysiyetsiz, karaktersiz bir alandır AYT ise zordur ama adam gibi adamdır öğrenirsin 2 kitaptan sorusunu çözersin ve girersin sınava.

Hocam çalışmaya başlayın gerisi gelir. Şu an önümde TYT biyoloji var yaklaşık 10 dakikadır kitap açık beni bekliyor. Bir türlü başlayamıyorum. Önemli olan bir yerden başlamak.

Sınava gireceklere tavsiyeniz var mı?

@Thezzerss hocam ortamı değiştirebiliyorsanız çok iyi olur. Sizi olumsuz etkilediği apaçık belli. Ben sınava 6 ay kala çalışmaya başlayıp total 410 puan yapan gördüm. Çok da temeli olduğunu söylenemezdi yani ama yinede başardı.

@Thezzerss hocam ortamı değiştirebiliyorsanız çok iyi olur. Sizi olumsuz etkilediği apaçık belli. Ben sınava 6 ay kala çalışmaya başlayıp total 410 puan yapan gördüm. Çok da temeli olduğunu söylenemezdi yani ama yinede başardı.
çok mümkün değil gibi o

Bir de oyun oynamanın zararı olur mu haftada 1-2 saat hafta sonu da 2-3'er saat oynasam çok zararı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı