TYT matematik ve AYT matematik 22 net yapmak zor mu?

TYT+AYT'den 35+ yani toplamda 70 net yapmak zor değil bırakın 22 neti, çalışan istediğini yapar. Ben zamanında sıfır matematikle başladım çarpım tablosunu sınav senemde ezberledim, toplamda 80+ net yaptım ÖSS'den sadece matematikten.
Size eğitim konusunda bir konuda tavsiyenizi almak isterim tabi sizde isterseniz, mail adresiniz var mı?

Günlük 8 saatimi matematiğe ayırdım temelimi atana kadar, temeli attıktan sonra 4 saat matematik 4 saat diğer derslere ayırdım. 8 saatten fazla çalışamadım, maksimum 10 saate falan çıkabildim. Zaten sayısal tayfa için fizik ve matematik dışında pek zor olan bir ders yok, sözel dersler zaten kek hemen halledilir, biyoloji ve kimya da o kadar zor değil zaten.

Böyle bir çalışma programım var, Cumartesi tekrar ve test çözmeden oluşuyor. Hedef 420 puan eğer iyi gidersem 480 puanı hedefleyeceğim, obp 54. Sizce bu programla bu puana ulaşabilir miyim? Birkaç hafta gibi bir süre sonra programı değiştireceğim, gün sonlarında ki Türkçeyi kaldırıp matematiğe daha çok yoğunlaşacağım ve günlük 6 saatten 7-8 saate çıkmayı planlıyorum.

Dosya Ekleri

• 23294363-A551-40A3-9F25-50C6E07A4167.jpeg
    23294363-A551-40A3-9F25-50C6E07A4167.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 301
Böyle bir çalışma programım var, Cumartesi tekrar ve test çözmeden oluşuyor. Hedef 420 puan eğer iyi gidersem 480 puanı hedefleyeceğim, obp 54. Sizce bu programla bu puana ulaşabilir miyim? Birkaç hafta gibi bir süre sonra programı değiştireceğim, gün sonlarında ki Türkçeyi kaldırıp matematiğe daha çok yoğunlaşacağım ve günlük 6 saatten 7-8 saate çıkmayı planlıyorum.
Hiç ders çalışmadıysanız zor, sen hiç koşu yapmayan adama 10km koşturmak gibi. Bence kademe kademe ilerleyin daha verimli olur ve oturur.

Size eğitim konusunda bir konuda tavsiyenizi almak isterim tabi sizde isterseniz, mail adresiniz var mı?
Mail adresim; [email protected]
Benim diploma puanım 58 falandı, diploma puanına takılmayın sizi geri atacak ama siz ne kadar yükseğe çıkarsanız o kadar az atar, temeliniz varsa eğer biraz tam bile çekersiniz çok streslenmeyin yeterli.

Hiç ders çalışmadıysanız zor, sen hiç koşu yapmayan adama 10km koşturmak gibi. Bence kademe kademe ilerleyin daha verimli olur ve oturur.

Evet bu yüzden 6 saatle başlıyorum, 11 saat çalıştığım zaman da oldu ama çabuk bunaldım. 6’dan yükseltmek istiyorum, uygundur diye düşünmüştüm.
Mail adresim; [email protected]

Benim diploma puanım 58 falandı, diploma puanına takılmayın sizi geri atacak ama siz ne kadar yükseğe çıkarsanız o kadar az atar, temeliniz varsa eğer biraz tam bile çekersiniz çok streslenmeyin yeterli.

Teşekkür ederim. İnstagramınız veya Telegramınız var mı acaba?

Geri
Yukarı