U18'de oynayıp 16 yaşında olmak sorun yaşatır mı?

eazyud19

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bana bir takımdan teklif geldi ve o takımda U18'de oynamam isteniyor ancak ben 16 yaşındayım. Çok büyük sorun yaşar mıyım? Ve heyecanı nasıl yenerim?

fiziğin iyiyse oynarsın benim arkadaş eskiden liselere karşı oynuyordu ortaokuldayken ek olarak heyecan yapmana gerek yok kaleci misin?

santraforsan heyecan yapman doğal karşı tarafın stoperleri ve bekleri çok iyi fiziğe sahip olacak ama şunu unutma onlarda senin gibi insan fizikleri iyiyse sende driblinginle onları dans ettir :D
kısacası ya fiziğini geliştir ya da driblingini

santraforsan heyecan yapman doğal karşı tarafın stoperleri ve bekleri çok iyi fiziğe sahip olacak ama şunu unutma onlarda senin gibi insan fizikleri iyiyse sende driblinginle onları dans ettir :D
kısacası ya fiziğini geliştir ya da driblingini
geliştirmeme zaman kalmayacak gibi yarın çünkü ve ayak parmağımı burktum sakatlıklar üst üste geliyo

hocam burkulma yarına kadaar iyi olur mu şuan çok iyi yürüyemiyorum ama sabaha nası olur acaba
net bir şey diyemem ama herhalde yarına kadar tam iyi olmaz olas bile yine ufak ağrılar olur 3 güne geçmezse bi ortapedi ye görünürsün umarım iyileşirsin en kısa sürede

net bir şey diyemem ama herhalde yarına kadar tam iyi olmaz olas bile yine ufak ağrılar olur 3 güne geçmezse bi ortapedi ye görünürsün umarım iyileşirsin en kısa sürede
sağolun hocam yine tek ayakla bile yarın o antremana cikmam gerekiyo kendimi göstermem için

Merhaba, bana bir takımdan teklif geldi ve o takımda U18'de oynamam isteniyor ancak ben 16 yaşındayım. Çok büyük sorun yaşar mıyım? Ve heyecanı nasıl yenerim?

Hocam Messi değilseniz oynayamazsınız. Fizikleriniz güçleriniz taktikleriniz hiçbiri aynı değil. Ayrıca orada oynayamazsan yedeklerde kalırsın ve yedeklerde kalırsan depresyona girersin futbol oynamaya isteğin kalmaz. Ben böyle bitirdim kariyerimi kedimden 3-4 yaş büyüklerde oynama çalışmıştım.

Geri
Yukarı