Ubisoft AC Origins, Odyssey veya Valhalla alanlara 5 dolar verecek

Ben satın alım sayfasına girdim şöyle bir şey çıktı.

1691919194450.png

2 sorum var. Türkiye de geçerli mi? Bir de süresi var mı mesela 1 hafta sonra kupon sona mı eriyor?

Amazon Prime'dan AC: Origins almıştım, sayılır mı?

Mağazaya gir bir tane oyunun mağaza sayfasına gir böyle bir şey çıkıyorsa sende de vardır Fakat arkadaşın dediği gibi Türkiye'de kullanılıyor mu onu bilmiyoruz

1691919385928.png

Benim de şansa kuponu kullanacağım oyun yok hepsi zaten var. Belki dlcleri için kullanırım.

Bu arada konunun başlığını yanlış okumayın kuponu vermesi için bir oyuna sahip olmanız gerekmiyor.
3 oyundan birini alana o kuponu vereceğiz diyor.

Son düzenleme:
Mağazaya gir bir tane oyunun mağaza sayfasına gir böyle bir şey çıkıyorsa sende de vardır Fakat arkadaşın dediği gibi Türkiye'de kullanılıyor mu onu bilmiyoruz
Orada oyunu alırsanız 5 dolar verilecek yazmıyor mu? Herkes de yazıyordur diye tahmin ediyorum.

Orada oyunu alırsanız 5 dolar verilecek yazmıyor mu? Herkes de yazıyordur diye tahmin ediyorum.

Sadece Origins, Odyssey, Valhalla mağaza sayfasında 5 dolar teklifini veriyor. DLC'lerde geçerli sanırım ben bir DLC alırım artık. Ayrıca AC Mirage satın alımında da kullanılır diyor. Sadece 4 oyun için geçerli.

Sadece Origins, Odyssey, Valhalla mağaza sayfasında 5 dolar teklifini veriyor. DLC'lerde geçerli sanırım ben bir DLC alırım artık. Ayrıca AC Mirage satın alımında da kullanılır diyor. Sadece 4 oyun için geçerli.
Epic games'den Odyssey'i almıştım bir ara eğer kullanılabiliyorsa Valhalla'yı alırım büyük ihtimalle. Bende de sağ altta o çıkıyor.

Evet hocam Valhalla'nın sayfasına girin sağ aşağıda kupon kodunu söylüyor size fakat TR'de geçerli mi bilmiyoruz.
Altta kupon çıkmadı bende hocam sadece o yazı var. Sanırım ya eskiden aldığım için ya da epic games'den aldığım için gözükmüyor.

Geri
Yukarı