Ubisoft AC Origins, Odyssey veya Valhalla alanlara 5 dolar verecek

Biz battık bittik demiyorlar saçma sapan oyunlar yapmaya devam ediyorlar bir de üstüne para veriyorlar ha? Cezbetmiyor, bittin artık. Zamanında oyuncuları dinlemek belki bugününü kurtarabilirdi Ubisoft.

Ubisoftun Sony'nin GoW da yaptığı gibi bir değişime ihtiyacı var oyunlarında. AC nin Far Cry'ın her oyununu severek oynamış biri olarak bana bile artık yeni oyunları 4-5 sene önce çıkmış oyunun DLC si gibi geliyor. Far Cry oyunlarını artık sırf bitireyim diye oynuyorum. FC3 ve 4 ten aldığım hissiyatı veremiyolar. Ac de de oyunlarıda cabası.

Ben 2 yıl önce almıştım, sayılır mı?
Amaçları yeni oyun satmak hocam. Zaten sahip olanlar yararlanamıyor bu kampanyadan.
Biz battık bittik demiyorlar saçma sapan oyunlar yapmaya devam ediyorlar bir de üstüne para veriyorlar ha? Cezbetmiyor, bittin artık. Zamanında oyuncuları dinlemek belki bugününü kurtarabilirdi Ubisoft.
Hocam merakımdan soruyorum, AC Mirage'i satın alıp oynayacak mısınız? Ben sırf şu olaylardan sonra oyunun nasıl olduğunu görmek için çıkacağı zaman 180TL'ye 1 aylık Ubisoft+ alıp oynayacağım.

Hocam merakımdan soruyorum, AC Mirage'i satın alıp oynayacak mısınız? Ben sırf şu olaylardan sonra oyunun nasıl olduğunu görmek için çıkacağı zaman 180TL'ye 1 aylık Ubisoft+ alıp oynayacağım.

Çok büyük ihtimal alıp oynarım hocam, Ubisoft'un bu olaylardan sonra bu kadar rezil olmadan sonra yeni oyununda nasıl bir yol izlediğini görmek istiyorum. Çok övdükleri o back to roots olayını nasıl işlemişler merak ediyorum.

@NotAKnightAnymore bu şirketin tamamıyla değişmesi gerekiyor. Yöneticilerinin değişmesi yeterli olur. Oyunları kusursuz. Optimizasyon vb. gibi şeylerde hiç sorunu yok fakat tek sorunu şu ki sürekli aynı ve aynı şeyleri tekrar ediyor. Bunda çalışanlarının bir suçunun olmadığını sanmıyorum. Bir suç varsa o da yöneticilerindedir. Yöneticilerinin değişmesi lazım.

@NotAKnightAnymore bu şirketin tamamıyla değişmesi gerekiyor. Yöneticilerinin değişmesi yeterli olur. Oyunları kusursuz. Optimizasyon vb. gibi şeylerde hiç sorunu yok fakat tek sorunu şu ki sürekli aynı ve aynı şeyleri tekrar ediyor. Bunda çalışanlarının bir suçunun olmadığını sanmıyorum. Bir suç varsa o da yöneticilerindedir. Yöneticilerinin değişmesi lazım.
Oyunlarına ruh ekleyebilseler ve küçük yenilikler bile gelse eminim ki farklı bir şey hissedeceğiz. Yapmaları gereken her oyunda en azından 1-2 tane küçük değişiklik, ana karakterlerin bile robot gibi oluşundan kurtulma ve görevlere daha çok özen gösterme. 70 saat ana hikaye 150 saat de yan görevlerle yapmak yerine 30 saat ana hikaye 70 saat yan görevlerle oyun yapsalar 3-5 yıl uğraşsalar bir oyun için gerçekten iyi bir şey çıkarabilirler ortaya. Temel mekanik olarak ubisoft'un hemen hemen tüm oyunları gayet iyi durumda ama iyi olan bir şeyi 150 saat yaptırınca aşırı derece bayıyor. Cidden hemen hemen herkesin anlayabileceği problemleri koskoca firma nasıl anlayamıyor harbiden şaşırıyorum. Ve dediğiniz baş taraftaki isimler değişmediği sürece bu durum değişmeyecek. Yüksek ihtimalle "Hadi çıkarın artık oyunu, oyun nasıl 10 saat olur koy aynısından 20 tane" diye emirler geliyor.

Geri
Yukarı